دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، بارسلونا در دیدار رفت مقابل ناپولی در ایتالیا به تساوی 1-1 رضایت داد و عملکرد ضعیف این تیم در سال های اخیر در دیدارهای برگشت، هواداران بارسا را نسبت به قطعیت صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در این فصل نگران ساخته است.

 

 

اما بی شک در حال حاضر بزرگ ترین دغدغه کیکه ستین، تعدد مصدومیت های بازیکنان خط میانی این تیم است. آرتور، هافبک برزیلی بارسا اخیرا مصدوم شده و اخبار حاکی از احتمال دوری دو الی سه هفته ای این هافبک موثر از ترکیب بارسلوناست.

 

همچنین در بازی برگشت آرتورو ویدال و سرخیو بوسکتس نیز به دلیل محرومیت قادر به حضور مقابل ناپولی نخواهند بود و به همین دلیل در این شرایط کیکه ستین تنها ایوان راکیتیچ و فرانکی دی یونگ را برابر نماینده ایتالیا در اختیار خواهد داشت. بارسلونا در سال های اخیر چندین بار طعم حذف را مقابل تیم هایی از سری ا چشیده و عملکرد پرفراز و نشیب این تیم و همچنین آمادگی فوق العاده ناپولی در هفته های اخیر باعث شده کار بلوگرانا برای دیدار برگشت در استادیوم نوکمپ دشوار باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.