دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، شارلروا در حالی با درخشش ستاره های ایرانی خود از جمله علی قلی زاده موفق به عبور از سد استانداردلیژ و قطعی کردن صعود به پلی آف نهایی بلژیک شد که هفتمین پاس گل این فصل چپ پای تکنیکی ایران برای او زیاد خوش یمن نبود و باعث مصدومیتی دوباره برای قلی زاده شد.

شارلروا در حالی تمرینات خود برای بازی با خنت در هفته بیست و نهم ژوپیرلیگ را از سر گرفت که به نوشته lesoir علاوه بر غایبان همیشگی(دیندی ، برونو و مارینوس) این بار علی قلی زاده را نیز در تمرینات نمی دید و بنا به اعلام کادرپزشکی او باید برای مدتی دور از تیم و به صورت اختصاصی تمرین می کرد.

سایت lesoir با اشاره به آسیب دیدگی رخ داده برای قلی زاده در بازی با استاندارد لیژ مدعی شد ممکن است کریم بالحسین مجبور شود در دو بازی باقی مانده مقابل خنت و کورتریک قید بهترین بازیساز خود را بزند تا چپ پای ایرانی را برای بازی های پلی آف سر فرم در اختیار داشته باشد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.