“” چند هفته قبل بود که خبر عجیب و غیرقابل باور بازداشت شدن رونالدینیو و انتقال او به زندان در پاراگوئه منتشر شد و حالا شرایط روز به روز برای او در حال دشوارتر شدن است.

 

در واقع رونالدینیو و برادرش در تاریخ ششم مارچ در شرایطی در پاراگوئه دستگیر شدند که به همراه زنی تاجر به نام دالیا لوپز قصد ورود به این کشو با گذرنامه های جعلی را داشتند. اخبار حاکی از آن است که دالیا لوپز رهبر یک گروه بزرگ جمل مدارک است اما تا او در دادگاه حاضر نشود رونالدینیو و برادرش در زندان خواهند ماند.

 

 

اخیرا وکلای دالیا لوپز به همراه توصیه نامه پزشک به دادگاه مراجعه کرده و عدم علت حضور موکل شان را شیوع ویروس کرونا و در معرض خطر بودن دالیل لوپز اعلام کرده اند. این زن از از دیابت نوع دو و فشار خون رنج می برد و به همین دلیل به گفته وکلایش نمی تواند در دادگاه حضور یابد. شهادت دالیا لوپز در آزاد شدن رونالدینیو و برادرش نقشی اساسی دارد.

 

دادستان ادعا می کند که این شرکت اسناد جعلی را برای آنها مهیا کرده و اگر این کمپانی تقصیرش را بپذیرد رونالدینیو و برادرش از زندان آزاد می شوند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.