دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، این در حالی است که برخی منابع خبری بدهی فدراسیون فوتبال را با توجه به بدهی های مالیاتی بیشتر از این عدد تصور می کنند. یکی از کسانی که صحبت از حضور او در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال بود و در نهایت از حضور در انتخابات انصراف داد در خصوص این تصمیم خود گفت: فدراسیون فوتبال نزدیک به 200 میلیارد تومان بدهی دارد و طبیعتا من هر قدر مدیر قوی ای هم باشم با این شرایط نمی توانم به خوبی فوتبال کشور را اداره کنم!

 

حتی اگر این ادعای نامزد ریاست فدراسیون فوتبال صحت نداشته باشد و به صحبت های ابراهیم شکوری اکتفا کنیم باید به این نکته اشاره کنیم رییس جدید فدراسیون فوتبال در حالی اداره فدراسیون فوتبال را برعهده می گیرد که با بدهی 50 میلیارد تومانی روبرو است و طبیعتا اگر کمک های مالی فیفا به فدراسیون فوتبال هم چنان در وضعیت تحریم قرار داشته باشد رییس جدید برای اداره فدراسیون فوتبال با بحران مالی مواجه خواهد شد.

 

این جز معدود دفعاتی است که رییس فدراسیون فوتبال با بدهی اداره این فدراسیون را به رییس بعدی تحویل می دهد. فوتبال به لطف در آمدهایی که دارد تبدیل به یک صنعت سود ده شده اما باید به این نکته مهم اشاره کرد فدراسیون فوتبال در سال های اخیر با تحریم از سوی خزانه داری آمریکا روبرو شد و از سویی هنوز هیچ در آمدی از حق پخش ندارد  و این مشکلات مزید بر علت شده است. ضمن اینکه صاحب نظران می گویند نوع قراردادی که با مارک ویلموتس از سوی فدراسیون فوتبال بسته شده بر شدت مشکلات مالی فدراسیون فوتبال افزوده است.

 

اما انتخابات فدراسیون فوتبال که قرار بود 25 اسفند برگزار شود با توجه به ایراد فیفا به اساسنامه فدراسیون فوتبال در هاله ای از ابهام قرار دارد و شاید انتخابات فدراسیون فوتبال هم همانند بازی های لیگ برتر البته نه به خاطر شیوع ویروس کرونا با تاخیر برگزار شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.