مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

مسابقات لالیگا نیز مانند دیگر کشورهای معتبر اروپایی از چند هفته دیگر آغاز خواهد شد و رئال مادرید کورس دشواری با بارسلونا برای فتح عنوان قهرمانی خواهد شد. تیبو کورتوا که پیش از تعطیلی مسابقات در حال سپری کردن یکی از بهترین فصول خود بود مدعی شد شرایطش به قدری خوب است که به طور کامل آماده بازی های پیش رو خواهد بود.

 

 

تیبو کورتوا به سایت رسمی یوفا گفت: ما بازیکنان تمایل زیادی برای بازگشت به تمرینات رئال مادرید داشتیم و حالا شرایط برای همه ما خیلی خوب پیش می رود. البته شرایط تمرین در هفته اول عجیب بود زیرا مجبور بودیم به صورت جداگانه کار کنیم اما در چند هفته گذشته و با برگزاری تمرینات به صورت گروهی توانسته ایم کارهای بیشتری انجام دهیم.

 

همچنین در این مدت من توانسته ام با توپ هم کار بکنم و از این کار صرف نظر نکرده ام. در اولین جلسه تمرینی بعد از دو ماه فهمیدم که هیچ چیزی را از دست نداده ام. به همین دلیل احساس می کنم برای مسابقاتی که پیش روی رئال مادرید خواهد بود از آمادگی کامل برخوردار هستم.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.