به گزارش “مجله ایما”، منچسترسیتی با درخشش در 15 دقیقه پایانی در دیدار مقابل رئال مادرید در استادیوم برنابئو، موفق شد 1-2 این تیم را مغلوب کرده و گام بلندی برای رسیدن به جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان در این فصل بردارد. کارلس پویول مدعی شد پپ گواردیولا بهترین سرمربی فوتبال در جهان بوده و با توجه به غیرممکن بودن فتح لیگ برتر در فصل جاری، سیتی تمام تمرکز خود را معطوف به قهرمانی در لیگ قهرمانان خواهد کرد.

 

 

کارلس پویول گفت: “برای من پپ گواردیولا بهترین سرمربی ای است که تاکنون داشته ام و او بهترین سرمربی جهان فوتبال است. شما همیشه خیلی سریع می توانید متوجه شوید تیم هایی که پپ گواردیولا هدایت آنها را در دست می گیرند، به سبک مورد علاقه او بازی می کنند.

 

من از حالا نمی توانم بگویم منچسترسیتی این فصل فاتح لیگ قهرمانان خواهد شد یا خیر، اما آنها تمرکز زیادی روی این رقابت ها خواهند داشت. در حال حاضر عملا رسیدن به لیورپول در لیگ برتر و قهرمانی در انگلیس غیرممکن است و به همین دلیل سیتی تمام تمرکز خود را روی کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان خواهد گذاشت.”

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.