به گزارش “مجله ایما”، یکی از پرونده های مهم که وارد کمیته استیناف شده پرونده دیدار برگزار نشده سپاهان در برابر پرسپولیس است که کمیته انضباطی رای این دیدار را 3-0 به سود تیم پرسپولیس اعلام کرد و باشگاه سپاهان با اعتراض به این رای باعث ارجاع پرونده به کمیته استیناف شده است. 

 

از دیگر پرونده های مهمی که وارد کمیته استیناف شده اعتراض باشگاه فولاد به رای صادره در مودره محمد بلبلی بوده. هم چنین باشگاه سایپا به بسته شدن پنجره اش به خاطر جذب محمد صادق بارانی اعتراض کرده است. همه این ها قرار است در جلسات سال جدید به آن رسیدگی شود. 

 

یکی از اعضای کمیته استیناف با تایید این خبر گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و اینکه مانع از حضور ارباب رجوع در دفتر کمیته استیناف شویم به خاطر اینکه سلامت همکاران حفظ شود فعلا جلسه ای برای رسیدگی به پرونده ها برگزار نمی شود اما در سال جدید و با فروکش کردن ویروس کرونا با برگزاری جلسات فشرده به همه پرونده ها رسیدگی و رای آن را صادر خواهیم کرد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.