مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

ساندرو راسل و خوان لاپورتا دو رئیس سابق باشگاه بارسلونا رابطه پر فراز و نشیبی داشته‌اند. رابطه آنها در سال 2003 در اوج بود همان سالی که این دو به عنوان یک تیم در انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا شرکت کرده و به پیروزی رسیدند. ولی رابطه این دو از آن پس در مسیر نزولی قرار گرفت و در نهایت به دادگاهی تاریخی منجر شد.

 

 

راسل در این دادگاه به دو سال زندان محکوم شد ولی لاپورتا بعد از آزادی راسل  به سمت او دست دوستی دراز کرد. ساندرو راسل اخیرا برای صحبت درباره کتابش کتابی که آن را در دوران زندان نوشته با رادیو راک1 گفتگو کرده و از اقدام لاپورتا و حمایت او بعد از آزادی‌اش تقدیر و تشکر کرد.

 

لاپورتا هم بلافاصله به این اقدام راسل واکنش نشان داده و در توییتر خود نوشت: با اینکه در بعضی شرایط صلح کردن دشوارتر از جنگ کردن است ولی ساندرو راسل می‌داند که اگر به من نیاز داشته باشد می‌توانم روی من حساب کند.

 

راسل در مصاحبه‌ رادیویی‌اش اعتراف کرد کشاندن مسائلی که با هیات مدیره لاپورتا داشته به دادگاه کاری اشتباه بوده و در نهایت هم به پیروزی لاپورتا منجر شده.

 

 

لاپورتا در توییت‌های خود به این هم اشاره کرده و نوشت: خوشحالم که می‌بینم راسل متوجه است که با من و همکارانم در هیات مدیره چه کرده و قبول دارد که کارش غیرمنصفانه بوده. ما هم در نهایت در دادگاه برنده شدیم.

 

لاپورتا همچنین در احساسی‌ترین بخش توییت‌های خود نوشت: امیدوارم راسل بتواند بر درد و رنج ناشی از دوران حبس غیرعادلانه و بیش از حد سخت‌گیرانه‌اش غلبه کند.

 

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.