“” درحالیکه لیگ برتر انگلیس و اتحادیه فوتبال این کشور در تلاش هستند در اولین فرصت ممکن رقابتهای فوتبال این کشور را از سر بگیرند دیلی‌میل مدعی است در صورت ادامه پیدا کردن فصل برنامه این است که بازی‌ها به صورت فشرده و با فاصله اندک برگزار شود و برنامه این است که بازیکنان تیمها در هتل‌ها قرنطینه شده و تا پایان فصل از خانواده‌های خود دور باشند.

 

 

بر اساس این گزارش در جلسات بعدی که قرار است  بین نهادهای مهم فوتبال انگلیس درباره سرنوشت لیگهای این کشور برگزار شود این برنامه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. بر اساس این برنامه بازی‌های باقیمانده لیگ برتر و چمپیونشیپ در یک بازه زمانی کوتاه و به صورت فشرده برگزار خواهد شد. علت این است که باشگاه‌ها به شدت به دنبال این هستند که فصل حداکثر تا تاریخ 30 ژوئن به پایان برسد چرا که در غیر اینصورت با مشکلات حقوقی ناشی از قراردادهای فعلی خود روبرو می‌شوند.

 

تا اینجا مشخص است که لیگ برتر زودتر از تاریخ 1 مه از سر گرفته نخواهد شد ولی احتمال اینکه رقابتها از این تاریخ آغاز شود با توجه به بحران کرونا بعید به نظر می‌رسد و احتمال بیشتر این است که رقابتها در تاریخی نزدیک به ماه ژوئن آغاز شود. به همین خاطر است که این روزها عده زیادی خواهان لغو کامل این فصل شده‌اند.

 

 

اما در صورت شروع دوباره رقابتها به احتمال بسیار زیاد بازی‌ها بدون تماشاچی برگزار خواهد شد. در این شرایط با اینکه تماشاچی‌ها از ویروس کرونا در امان خواهند بود ولی بازیکنان و کادرهای فنی در خطر خواهند بود و در نتیجه خانواده‌های آنها هم در معرض خطر قرار خواهند گرفت. در این شرایط است که طبق برنامه پیشنهادی قرار است بازیکنان و کادر فنی تیمها فرصت بین بازی‌ها را در هتل قرنطینه شده و زمان آنها عملا بین حضور در زمین تمرین حضور در استادیوم‌ها و استراحت کردن در هتل‌ها تقسیم شود.

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.
hitcounter