به گزارش “مجله ایما”، سازمان لیگ با دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا همه بازی های لیگ را تا پایان فروردین ماه تعطیل کرده است. اما اینبار برای اعلام برنامه بازی های لیگ قصد دارد هماهنگی های لازم را با این ستاد داشته باشد تا بعد از اعلام برنامه مجبور به لغو آن نشود. با توجه به نمودار جهانی شیوع ویروس کرونا در ایران سازمان لیگ بعد از پایان دهه اول فروردین ماه در اینباره از ستاد ملی مبارزه با کرونا استعلام خواهد گرفت و در صورتی که پاسخ مثبتی دریافت کند برنامه جدید بازی ها را از ابتدای اردیبهشت ماه تدوین خواهد کرد. 

 

گفتنی است با توجه به لغو بازی های تیم ملی و هم چنین بازی های لیگ قهرمانی آسیا سازمان لیگ دغدغه ای برای برگزاری بازی های باقی مانده لیگ ندارد و در صورت رشد منفی شیوع ویروس کرونا در ایران در ماه های اردیبهشت و خرداد توامان بازی های لیگ برتر و جام حذفی را برگزار خواهد کرد. در یکی دو هفته اخیر توصیه هایی هم به سازمان لیگ شده بود که بازی ها را با همین جدول تمام شده اعلام کند اما باشگاه ها مجاب به پرداخت دستمزدها باشند که سازمان لیگ این پیشنهاد را رد کرد و اذعان کرد هیچ باشگاهی این پیشنهاد را قبول نخواهد کرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.