رازفان لوچسکو سرمربی رومانیایی تیم الهلال عربستان درباره برنامه روزانه‌اش پس از توقف لیگ عربستان به دلیل ویروس کرونا اینچنین توضیح داد: صبح‌ها قهوه می‌نوشم روزنامه و مطالب ورزشی فوتبال جهان را مطالعه می‌کنم. پس از آن من و همسرم تمرینات ورزشی انجام می‌دهیم. قبل از ظهر مقاله و تحلیل‌های فوتبالی و تکنیک‌های جدید را چک می‌کنم. استراتژی تمرینات را مرور می‌کنم و تمرینات جدید را می‌بینم. مواردی که نیاز دارم را در اینترنت جستجو می‌کنم

 

 

وی ادامه داد: زمان زیادی به دنبال این مسائل بودم تا به این موارد برسم. بعد از ظهر هم استراحت می‌کنم و کتاب می‌خوانم. شرایطی که در آن هستیم بالاجبار و سخت است در زندگی و عمرمان تمام لحظاتش را باید با اعتماد سپری کنی و با شرایط حال حاضر کنار بیاییم. تلاش می‌کنم که بگویم که استراحتی به خودم داده‌ام علی رغم اینکه مرخصی نیست که می‌خواستم اما به من کمک می‌کند تا به صورت متفاوت در آینده ظاهر بشوم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.