دانلود سریال یاغی

و به نقل از مارکا این روزها صحبت های زیادی در رابطه با انتقال احتمالی لائوتارو مارتینز و نیمار به بارسلونا شنیده می شود؛ انتقال هایی که باشگاه کاتالانی برای عملی کردن آنها به بودجه زیادی احتیاج دارد.

 

 

 

 

در بحث بودجه فیلیپه کوتینیو نقش اساسی را ایفا می کند چراکه فروش او می تواند پول زیادی را به باشگاه بارسلونا تزریق کند زیرا آن ها به هیچ وجه حاضر نیستند که ستاره‌های برزیلی خود را با مبلغی کمتر از ۸۰ میلیون یورو به فروش برسانند.

 

موارد گفته شده به این معناست که مائوریسیو پوچتینو در تابستان امسال می‌توانند نقش مهمی را در برنامه نقل و انتقالاتی باشگاه بارسلونا ایفا کند. سرمربی آرژانتینی اصلی‌ترین گزینه سران نیوکاسل برای حضور روی نیمکت این تیم به حساب می‌‌آید. از طرفی این اعتقاد وجود دارد که او علاقه زیادی به فیلیپ کوتینیو دارد و در صورت حضور در نیوکاسل برای جذب این بازیکن اقدام خواهد کرد.

 

در صورت بازگشت فیلیپه کوتینیو به فوتبال انگلیس این موضوع می تواند به بارسلونا در راه تامین بودجه برای نقل و انتقالات پیش رو کمک ویژه‌ای کند. این انتقال می تواند یک وضعیت برد-برد برای همه باشد. کوتینیو به لیگ برتر انگلیس که علاقه زیادی به آن دارد بر می گردد پوچتینو بازیکن مورد علاقه اش را جذب می‌کند و بارسلونا نیز بودجه مورد نیاز خود را برای نقل و انتقالات تابستانی را به دست می‌آورد.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.