دانلود سریال یاغی

از ظهر  روز گذشته که مشخص شد برخلاف پیش بینی های اولیه اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره استقلال مهمان برنامه فوتبال برتر نخواهد بود و مهدی تاج برای ابهامات قرارداد ویلموتس و اساسنامه فدراسیون در این برنامه حضور خواهد داشت پیش بینی می شد شب سختی برای رئیس سابق فدراسیون فوتبال در راه خواهد بود. میثاقی مجری برنامه  که در هفته های قبل به تناوب به قرارداد ویلموتس به جهت رعایت نکردن بهداشت حقوقی ایراد گرفته بود دیشب با تاج رودرو ایرادات شکلی و ماهوی گرفته شده به قرار داد را مطرح کرد و  بالاخره بعد از مدت ها توانست خود را از زیر سایه سنگین برنامه نود خارج کند. شب گذشته اسم های زیادی در این تقابل دو نفره مطرح شد و ناگفته های به زبان آمد که می تواند نقاب از  چهره افراد  برداشته و پشت پرده بعضی از اتفاقات را افشا کند. برنده این دوئل دو نفره دیشب کدام یک  از این پنج نفر خواهند بود؟

 
*عادل فردوسی پور

 عادل فردوسی پور مجری و گزارشگر معروف تلویزیونی بعد از سال ها اجرا در برنامه نود و گزارش مهمترین مسابقات داخلی و خارجی از شبکه سه چند ماهی است که در این شبکه آفتابی نمی شود و تنها به تهیه کنندگی برنامه فوتبال 120مشغول است. مهدی تاج شب گذشته در زمانی که از سوالات مجری برنامه میثاقی کلافه شده بود و این در چهره او کاملا مشخص بود و یک بار درخواست میان برنامه کردبرای عصبانی کردن میثاقی رفتار او را نسبت به فردوسی پور به چالش کشید و صریحا گفت از طریق گوشی صحبت دیگران را بیان می کنی و استقلال رای نداری  و فردوسی پور هیچ وقت اینطور نبود . میثاقی که همواره در این ماه ها و در برنامه فوتبال برتر  سعی داشت احترام استاد خود را حفظ کند در لحظات آخر برنامه از سپر رسانه ای تاج و استفاده ابزاری ار اینفانتینو با هماهنگی قبلی در برنامه نود و بحث بازنشستگی در 65سالگی را مطرح کرد و آن را ساختگی برای ماندن تاج در جایگاه رئیس فدراسیون اعلام کرد .تاج موضوع مطرح شده را تهمت دانست و گفت اصلا موافق آن مصاحبه نبوده است. با توجه به جایگاه فردوسی پور در افکار عمومی مطرح شدن موضوع یاد شده تیر خلاص به مهدی تاج نبود بلکه بالاخره از اختلاف نظر بین فردوسی پور و میثاقی رونمائی کرد.

 

کارلوس کی روش *

هشت سال سرمربی تیم ملی ایران بود . او مربی خیلی از بازیکنان ملی بود که متولد دهه 6050و 70هستند و با آن ها توانست دو بار به جام جهانی صعود کند. فارغ از قرارداد مالی که  از این مقال خارج است او در زمینه فنی یکی از بهترین های تاریخ فوتبال ایران بود.کی روش بعد از باخت به ژاپن و از دست دادن فینال جام ملتهای آسیا 2019امارات برای همیشه از ایران رفت . ایراد وارده به او رفتار نامناسب او با اصحاب رسانه اهالی فوتبال و حتی سردمداران فوتبال بود. کی روش از لحاظ مالی کمتر از ویلموتس دریافت می کرد ولی آمار خوبی برای فوتبال ایران در رقابت با تیم های مختلف آسیائی به جا گذاشته بود. دو باخت ویلموتس به بحرین و عراق و فاصله ایران با روزهای خوب هشت ساله دوره کی روش مردم را دوباره یاد مربی انداخت که حتی در جام جهانی در روز بازی با اسپانیا و پرتغال حس پیروزی قبل بازی را به ضمیر ناخودآگاه طرفداران فوتبال می رساند. ویلموتس و آمار ضعیف او حداقل فاصله مربیان بزرگ و رده بالای جهانی و تاثیر آن ها را بر فوتبال کشورها دوباره به رخ اهالی فوتبال رسانده است .هرچند رفتار کی روش هیچ وقت برای ایرانی ها قابل درک نبود.دیشب در لحظاتی هم تاج و هم میثاقی از آمار خوب کی روش در دوران حضور در ایران گفتند و این برای کی روش که هیچ دخلی در مناظره روز گدشته نداشت  می تواند خبر خوبی باشد.

 

*مارک ویلموتس

فوروارد و مربی سال های نه چندان دور بلژیک در این مدت در دو بازی تدارکاتی برابر کره جنوبی مساوی کرد و با پنج گل سوریه را شکست داد . کسب دو پیروزی محتمل برابر تیم های کامبوج وهنگ کنگ که می توانست توسط تعدادی از تیم های لیگ برتری فوتبال هم تحقق یابد و دو شکست دردناک برابر بحرین و عراق کارنامه او را از لحاظ فنی به شدت زیر سوال برد.ویلموتس که به شدت از طرف فدراسیون حمایت می شد با رفتارهای غیر حرفه ای قبل  از بازی با عراق از لحاظ اخلاقی نیز نزد مردم ایران نمره منفی گرفت و حالا از طریق وکلا با تفسیر قوانین و بندهای قرارداد و عدم مربی گری در سایر تیم ها پس از دریافت تمام آن چه در قرارداد آمده است دنبال تمام پول 3.5ساله قرارداد است . ویلموتس در صورت شکست در دعوی حقوقی همه چیز را خواهد باخت.

 

*محمد حسین میثاقی

مجری توانمند فوتبال 120و یکی از کشف شده های عادل فردوسی پور و مجری این روزهای فوتبال برتر که جانشین برنامه نود شده است بعد از مدت ها در یک شب خاص تا حدودی جای برنامه نود را پر کرد . شاگرد سابق استاد که همواره سعی داشت در برنامه ها احترام استاد را نگه  دارد بالاخره بعد از تمجید تاج از فردوسی پور و قیاس برنامه او و نود از کوره در رفت و ضمن ارائه بخشی از اتفاقات دلایل حضور رئیس فدراسیون جهانی فوتبال در برنامه نود همزمان مهدی تاج و فردوسی پور را به چالش کشاند اگرچه او هنوز ذاتا جوان است و شاید مناسب برای شکب دیگری از مصاحبه‌ها.در نهایت اما بعد از مدت ها بالاخره خودی نشان داد و با کار جدی روی قرارداد ویلموتس و دست پری که برای چالش کشیدن تاج داشت شب سختی را برای رییس فدارسیون فوتبال  رقم زد.

 

 

*مهدی تاج

نایب رئیس اسبق فدراسیون ورئیس سابق فدراسیون پنج ستاره  دیشب با پوشه ای پر از نامه ها و اظهارات مختلف مقامات به برنامه آمد و از نحوه انعقاد قرارداد با ویلموتس و مفاد آن دفاع کرد.بدون در نظر گرفتن نتایج ویلموتس با تیم ملی ایران که می تواند برای بهترین های جهان هم اتفاق بیافتد پرداخت مطالبات ویلموتس از منابع خارج از فدراسیون به جهت جلوگیری از پرداخت کل قرارداد 3.5ساله به او در صورت تائید فیفا می تواند برگ برنده مهدی تاجی باشد که شب سختی را در برنامه فوتبال برتر سپری کرد. تاج که فکر نمی کرد موضوع برنامه چنین شرایطی برای او رقم بزند با مطرح کردن اسم فردوسی پور سعی کرد فشار را از روی خودش بردارد. مهدی تاج که این روزها به دلیل مشکلات قلبی از فدراسیون خداحافظی کرده است در صورت صدور رای فیفا به نفع  از این جدل برنده بیرون خواهد آمد. پس قرار به آینده.

 

 محمدرضا تقی خانی

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.