به گزارش “مجله ایما”، تیم فوتبال پرسپولیس پس از 4 روز استراحت، از فردا تمریناتش را در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز خواهد کرد. این در حالی است که بشار رسن ستاره عراقی سرخپوشان هنوز به تهران بازنگشته و در عراق حضور دارد. بنابراین احتمالا او غایب بزرگ آخرین تمرینات پرسپولیس در سال 98 خواهد بود.

 

بشار پس از این که تمرین سرخ ها تعطیل شد به عراق رفت و در چند مصاحبه گفت که خانواده اش توصیه می‌کنند فعلا که کرونا در ایران شایع شده، به این کشور نرود. او البته اعتراف کرد که در ماه های اخیر همیشه در بازگشت به ایران تاخیر داشته اما حالا علاوه بر مشکل خانوادگی، بسته شدن مرزهای دو کشور نیز بر تاخیر او اضافه خواهد کرد.

 

 

رسن که یکی از بهترین خارجی های چند سال اخیر لیگ بوده، باید هرچه زودتر به تهران برگردد چرا که در صورت آغاز لیگ از 15 فروردین، پرسپولیس نیاز مبرمی به او خواهد داشت. پرسپولیسی ها نیز باید امیدوار باشند تا مرز هرچه زودتر باز شود چون در غیر این صورت، بشار دلیل محکمه پسندی برای غیبت خود دارد.

 

با این حال او یک بار به خاطر تاخیر در بازگشت به تهران در کمیته انضباطی باشگاه حضور یافت و حالا باید دید سرانجام تاخیر احتمالی او در دور جدید تمرینات چه خواهد شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.