دانلود سریال یاغی

 آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی 29 ساله بارسا بازنشستگی در لیگ MLS  را هدف قرار داده است. گریزمان تابستان گذشته از اتلتیکو با قراردادی به ارزش 126 میلیون یورو راهی بارسا شد ولی هنوز نتوانسته انتظارات را برآورده کند. گریزمان تا 2024 با بارسا قرارداد دارد ولی احتمالا دو سال دیگر فوتبال خود را در آمریکا ادامه خواهد داد. او یکی از علاقه مندان بسکتبال NBA است و اگر فرصت دست بدهد برای تماشای این بازی ها راهی ایالات متحده می شود.

 

 

 

 

ستاره فرانسوی در مصاحبه با لوس آنجلس تایمز گفت:« فتح لالیگا و لیگ قهرمانان اهدافی هستند که در بارسا مدنظر دارم. سپس می توانم رویای های دیگرم را دنبال کنم. فعلا یک جام جهانی 2022 را در پیش دارم و می خواهم با فرانسه در آن حاضر باشم. سپس فرصت خوبی خواهد بود که به آمریکا برای فوتبال بروم.»

 

گریزمان ادامه داد:« نمی دانم در چه تیمی ولی مطمئنم که در MLS فوتبال بازی خواهم کرد. می خواهم تا زمانی که شرایط بدنی خوبی دارم و همچنان می توانم فوتبالیستی مهم و موثر برای تیمم باشم به لیگ آمریکا بروم. دوست دارم آنجا هم لذت قهرمانی را تجربه کنم.»

 

گریزمان فصل جاری 37 بازی در همه رقابت ها برای بارسا انجام داده 14 گل زده و 4 پاس گل نیز اداده است.

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.