دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، بعد از مدت‌ها ثبات در مدیریت پرسپولیس، در ادامه حمیدرضا گرشاسبی، ایرج عرب و در نهایت محمدحسن انصاریفرد عمر کوتاهی روی صندلی مدیریت این باشگاه داشته‌اند. گرشاسبی به واسطه قانون منع بکارگیری بازنشستگان از سمت خود کنار رفت و در ادامه نیز ایرج عرب با توجه به شرایط شکل گرفته در خصوص جدایی برانکو و مشکلات و هجمه‌هایی که شکل گرفته بود نتوانست مدت زیادی روی این صندلی دوام بیاورد و در نهایت جای خود را به محمدحسن انصاریفرد داد. مدیر ورزشی که از جایگاه مناسبی در فضای مجازی و بین هواداران برخوردار بود اما بعد از شش ماه در نهایت شب گذشته به واسطه اعتراض به تصمیمات هیات مدیره از سمت خود استعفا داد تا باشگاه با چالش بزرگی مواجه شود.

از لحظه‌ای که انصاریفرد خبر مربوط به استعفای خود را اعلام کرد تا این لحظه که گمانه‌زنی‌ها درباره صندلی مدیریت این باشگاه در خصوص بازگشت انصاریفرد یا جانشینی وی شدت گرفته، نگرانی بزرگ اما برای هواداران این تیم مطمئنا ضرب العجل فیفا درباره مسائل مربوط به بدهی و پرداختی آن محسوب می‌شود.

صندلی مدیرعاملی 80میلیاردی پرسپولیس

در حال حاضر فارغ از اینکه چه کسی بار دیگر به عنوان مدیرعامل پرسپولیس معرفی و مشخص شود، باید این نکته را در نظر گرفت که این باشگاه زیر آوار بدهی‌ها قرار دارد؛ موضوعی که بارها از سوی محمدحسن انصاریفرد نیز به آن اشاره شده است.

در شرایط کنونی باشگاه بدهی‌های اعظم خود را در قبال برانکو ایوانکوویچ (1میلیون و 55هزار یورو)، زلاتکو ایوانکوویچ (100هزار دلار +100هزار دلار غرامت)، ماریو بودیمیر (475هزار یورو)، نیلسون کوره‌آ (100هزار دلار)، فرناندو گابریل (25هزار دلار)، گابریل کالدرون و دستیاران (حدود 350هزار دلار)، بهنام پیشرو (30میلیارد تومان)، ریحان فیلم (7میلیارد تومان) از جمله بدهی‌های قابل ملاحظه و در آستانه رای پرسپولیس محسوب می‌شود. در کنار این بدهی‌ها باید مطالبات سررسید بازیکنان کنونی را نیز در نظر گرفت. بازیکنانی که در پایان نیم فصل نزدیک به 50 درصد دریافت کرده‌اند و اکنون در فاصله 9 هفته مانده به پایان فصل در انتظار این هستند تا حداقل بین 20-10 درصد دیگر دریافتی داشته باشند که این دین 20 میلیاردی دیگری را روی دوش باشگاه قرار خواهد داد.

موضوعی که در نهایت بدهی حدود 80 میلیاردی را پیش پای پرسپولیس قرار داده است و هر “مدیری” که بخواهد روی صندلی این باشگاه در طبقه چهارم خیابان پیروزان حاضر شود باید با آگاهی کامل نسبت به این موضوع و بدهی ویران کننده آماده پذیرش این سمت باشد. مسلما هواداران در این شرایط گوش خود را نسبت به شعارهای تکراری در خصوص وخامت اوضاع باشگاه و نبود منابع مالی بسته‌اند و با نگرانی بابت خطرات حاصل از این بدهی که حتی می‌تواند منجر به کسر امتیاز و در شرایط بدتر سقوط به دسته پایین‌تر شود، تنها امیدوار به این هستند که مدیر جدید هر کس که هست بتواند این چاه ویران کننده را بپوشاند. باید دید در این شرایط چه کسی ریسک خطرناک حضور روی صندلی مرگبار را خواهد پذیرفت.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.