“” وبسایت فرانسوی Le10sport با انتشار خبری اختصاصی مدعی شد که ناصر الخلیفی رئیس قطری باشگاه پاری سن ژرمن و مالکین قطری این باشگاه قصد دارند در تابستان سال 2021 سکان هدایت تیم‌شان را به پپ گواردیولا و ژاوی بسپارند. بر این اساس پپ به عنوان سرمربی PSG و ژاوی به عنوان دستیار او فعالیت خواهد کرد.

 

 

مالکین PSG تاریخ تابستان 2021 را از آن جهت انتخاب کرده‌اند چرا که قرارداد سرمربی فعلی‌شان توماس توخل آلمانی و همچنین قرارداد گواردیولا با منچسترسیتی تا آن تاریخ به پایان خواهد رسید.

 

البته گواردیولا ممکن است از تابستان امسال از سیتی آزاد شود چرا که این تیم انگلیسی از سوی یوفا به مدت دو فصل از حضور در رقابت‌های اروپایی منع شده و باشاه سیتی منتظر حکم فرجام‌خواهی‌اش از دادگاه عالی ورزش است. در نتیجه این امکان وجود دارد که گواردیولا از تابستان همین امسال روی نیمکت PSG بنشیند. در این شرایط توماس توخل در ماه‌های آینده روی یکی از داغ‌ترین نیمکت‌های دنیا خواهد نشست.

 

این وبسایت فرانسوی مدعی است در صورتیکه گواردیولا خود در پایان فصل جاری خواهان ترک سیتی باشد مالکین این باشگاه انگلیسی با این موضوع موافقت خواهند کرد. Le10sport حتی مدعی شد که در صورت خروج گواردیولا از سیتی مدیران این باشگاه گزینه اصلی جانشینی او را پاتریک ویرا انتخاب کرده‌اند. ویرا فصل پایانی دوران بازی خود را در سیتی سپری کرده و اولین پستش به عنوان مربی هدایت تیم زیر 21سال منچسترسیتی بوده است.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.