به گزارش “مجله ایما”، از ساعاتی دیگر لیورپول در چهارچوب دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف اتلتیکو مادرید خواهد رفت. شاگردان یورگن کلوپ فصلی رویایی را پشت سر می گذارند و تقریباً قهرمانی خود در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس را مسجل کرده اند.

از سمت دیگر منچسترسیتی روزهای خوبی را تجربه نمی کند. سیتیزن ها که هفته آینده در چمپیونزلیگ به مصاف رئال مادرید می روند، از قهرمانی در لیگ برتر به شکل کامل ناامید شده‌اند؛ موضوعی که باعث شده تیم پپ گواردیولا تمرکز کامل خود را روی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بگذارد.

 

 

 

 

 

در همین رابطه رافائل بنیتز در مصاحبه ای به صحبت درباره روش پیروز شدن مقابل این دو تیم پرداخته است. سرمربی سابق نیوکاسل در این باره گفت: ” برای پیروز شدن مقابل لیورپول و منچسترسیتی شما به بازیکنانی با سرعت بالا احتیاج خواهید داشت.

 

ما فصل گذشته با نیوکاسل مقابل لیورپول قرار گرفتیم که در آن بازی حتی سریع ترین بازیکنان مان نیز از آن ها کند تر بودند. موضوعی که شما را مجبور به پارک کردن اتوبوس مقابل دروازه و دفاع همه جانبه می‌کند. اتفاقی که هرگز در طول مدت ۹۰ دقیقه امکان‌پذیر نیست. آن ها تیم خارق العاده هستند.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.