دانلود سریال یاغی

کنفدراسیون فوتبال آسیا در تمجید از تیم الهلال عربستان عکسی از تصویر این تیم در سال ۲۰۰۰ منتشر کرده که با پیروزی مقابل جوبیلو ایواتا به عنوان قهرمانی در جام باشگاه های آسیا رسید. در این گزارش آمده که الهلال بین سال های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۲ یکی از بهترین تیم های تاریخ فوتبال قاره بود و توانست جام های متعددی را کسب کند.

 

در این سال ها سامی الجابر محمد الدعایه محمد الشلهوب و… بازیکنان شاخص الهلال بودند. همچنین با حضور رنر هولمن آلمانی لوری ساندری برزیلی و… این تیم مربیان شاخصی را هم در این مدت روی نیمکت داشت.

 

با این حال تیم قدرتمند الهلال در جام باشگاه های ۲۰۰۰-۰۱ مقابل پرسپولیس شکست تلخی را تجربه کرد. در مرحله یک چهارم نهایی آن سال که به صورت دو گروه چهار تیمی برگزار می‌شد الهلال در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس رفت و شاگردان علی پروین با سه گل علی کریمی علی انصاریان و حامد کاویانپور یاران محمد الدعایه را شکست دادند.

 

این بازی همان مسابقه ای بود که گفته می‌شد مدیران باشگاه اتلتیکو مادرید برای زیر نظر گرفتم کاویانپور به تهران آمده بودند و ستاره خط هافبک پرسپولیس نیز با شوتی استثنایی دروازه حریف عربستانی و گلر نامدارش را باز کرد.

 

نکته جالب این که پرسپولیس در جام باشگاه های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۱ تا مرحله نیمه نهایی پیش رفت اما از رسیدن به فینال بازماند.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.