دانلود سریال یاغی

  یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول گل زیبا و استثنایی جی جی اوکوچا اسطوره فوتبال نیجریه به اولیور کان سنگربان نامدار آلمانی را بهترین گل به ثمر رسیده در تاریخ فوتبال آلمان می‌داند.

 

اوکوچا در فصل 1992-1993 بوندس‌لیگا زمانی که پیراهن آینتراخت فرانکفورت را به تن می‌کرد گلی به کارلسروهه زد که یکی از درخشان‌ترین گلهای تاریخ بوندس‌لیگا به حساب می‌آید و یورگن کلوپ آن را زیباترین گل تاریخ فوتبال آلمان می‌داند. در آن زمان اولیور کان سنگربان کارلسروهه بود.

 

 

اوکوچا با عبور از چندین بازیکن کارلسروهه که او را به شدت تحت نظر داشتند با تکنیکش کاری کرد چند نفر از آنها نقش زمین شوند. او سپس با آرامش کامل توپ را از اولیور کان اسطوره سالها بعد دروازه‌بانی آلمان عبور داد تا این گل تماشایی به ثمر برسد. این گل همان زمان از سوی بسیاری از رسانه‌های آلمانی به عنوان بهترین گل فصل انتخاب شده بود.

 

 

 

یورگن کلوپ در مصاحبه با روزنامه انگلیسی گاردین گفت: اوکوچا زیباترین گل تاریخ فوتبال آلمان را به ثمر رساند. حدود پنج دقیقه اولیور کان و مدافعین کارلسروهه دنبال او شیرجه می‌رفتند و روی زمین می‌افتادند ولی هیچ کاری نمی‌توانستند بکنند. آخر هم او توپ را خیلی راحت به تور دروازه چسباند.

 

کلوپ در ادامه گفت: عده‌ای از بهترین فوتبالیستهای دنیا از آفریقا هستند. ژرژ وه‌آ دیدیه دروگبا و یحیی توره. این نسل بهترینهای دنیای فوتبال بودند. چرا نباید آنها را به خدمت می‌گرفتیم؟.

 

 

کلوپ که در حال حاضر در تیمش سه بازیکن آفریقایی دارد محمد صلاح از مصر سادیو مانه از سنگال و نبی کیتا از گینه می‌گوید آنها در موفقیت تیمش نقشی کلیدی داشته‌اند. کلوپ که همسرش  سه سال در آفریقا زندگی کرده می‌گوید بازیکنان آفریقایی ذهنیتی دارند که باعث موفقیت‌شان می‌شود. او در این باره گفت: به سادیو مانه نگاه کنید که از خانه‌اش فرار کرده. یا محمد صلاح که برای رفتن به تمرین روزی چهار ساعت و نیم رانندگی می‌کرده. این داستانها را در اروپا نمی‌شود دید. یک مقاله درباره تاثیر محمد صلاح بر دنیای عرب خواندم که واقعا فوق‌العاده است. من از اینکه بازیکنان آفریقایی در اختیار دارم خیلی خوشحالم. البته تا قبل از جام ملتهای آفریقا چون آن موقع می‌گوید خدای من حالا چکار باید بکنم.

 

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.