“” مشاور سازمان لیگ در این باره می گوید: در این برهه از زمان سلامتی مردم برای همه ما از همه چیز مهمتر است. فوتبال هم بخشی از این جامعه است. اما نظر سازمان لیگ برگزاری ادامه ی بازی ها بعد از قطع زنجیره انتقال کرونا است. اما اگر به هر دلیلی لیگ برتر نیمه کاره به پایان برسد بعید است نتایج بازی ها پاک شود. دو سوم بازی ها برگزار شده و در مسیر برگزاری بازی ها خیلی ها از جمله باشگاه ها متحمل زحمت شده اند. به طور حتم سازمان لیگ برای تعیین و تکلیف در این باره نظر فیفا را اعمال خواهد کرد.

 

غلامرضا بهروان در خصوص انتقادهایی که به بلاتکلیفی بازی های لیگ می شود؛ گفت: در حال حاضر برای همه ما در هر جایگاهی که هستیم عدم ابتلا به ویروس کرونا و در خانه ماندن برای قطع زنجیره انتقال این ویروس از همه چیز مهم تر است. حتی انجام کارهای روزمره نیز به اولویت بعدی تبدیل شده است. سازمان لیگ در این بلاتکلیفی بی تقصیر است و حادثه غیر قابل پیش بینی که به وجود آمده باعث بلاتکلیفی بازی های لیگ برتر شده و بهتر است در این برهه از زمان همه صبور باشیم. این شرایط نه تنها در لیگ برتر ایران بلکه در لیگ خیلی از کشورها وجود دارد و الان در همه کشورها تمرینات تیم ها به صورت آنلاین برگزار می شود و هیچ کشوری هم لیگ را تعطیل نکرده است. در خصوص تعیین وضعیت لیگ برتر هفته آینده جلسه ای برگزار خواهد شد. در نهایت هر تصمیمی که گرفته شود با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با کرونا و هم چنین فیفا خواهد بود.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.
hitcounter