به گزارش “مجله ایما”، برونو فرناندز در زمستان و بعد از کش و قوس‌های فراوان از اسپورتینگ لیسبون به منچستر یونایتد پیوست. این انتقال با مبلغ ۵۵ میلیون یورو نهایی شد و حالا بعد از گذشت چند هفته این ستاره پرتغالی قابلیت های فوق العاده خود را به خوبی نشان داده است. فرناندز تا به اینجا در هفت بازی برای منچستر یونایتد آمار سه گل و دو پاس گل را به ثبت رسانده است.

 

ستاره سابق منچستریونایتد یعنی نانی که سابقه بازی در کنار برونو فرناندز در اسپورتینگ لیسبون را داشته است درباره این بازیکن گفت: ” هنگامی که با برونو همبازی بودم کیفیت و پتانسیل بالایی در او مشاهده کردم. یک روز در تمرینات به او گفتم که باید سخت تر تلاش کند چرا که این تنها چیزی بود که او در آن لحظه به آن احتیاج داشت تا بتواند در رقابت‌های سطح بالایی مثل لیگ برتر یا لالیگا بازی کند.”

 

 

 

 

نانی ادامه گفت: ” من در آن زمان به او گفتم که لیگ برتر انگلیس بهترین مقصد برای او خواهد بود چرا که سبک بازی او، شوت های از راه دورش و گل هایی که به ثمر می رساند کاملا می‌توانست باعث دیوانگی هواداران شود.

 

وقتی اخبار پیرامون برونو فرناندز خواندم، به او گفتم که تو نباید منچسترسیتی یا تیم‌های دیگر را انتخاب کنی. گفتم که باید به منچستریونایتد بروی. بعد از چند ماه او به منچستر یونایتد پیوست و من بسیار خوشحال بودم که انتخاب با توصیه های من مطابقت داشت.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.