دانلود سریال یاغی

مهدی تاج در یکی دو سال اخیر به دلیل فشار کاری در فدراسیون فوتبال دچار ناراحتی قلبی شده و حتی یک بار در ترکیه مجبور شد در بیمارستان بستری شود و پیش از استعفاء در تهران هم در بیمارستان مورد مداوا قرار گفت. البته شرایط جسمانی او در حال حاضر خوشبختانه خوب است اما طبیعتا بازگشت به فدراسیون فوتبال او را دوباره در وضعیت بحرانی قرار خواهد داد و به همین دلیل پزشکان وی را از انجام این کار منع می کنند. با این تفاسیر بعید است مهدی تاج برنامه ای برای بازگشت دوباره به ساختمان سئول داشته باشد و در چنین شرایطی و تا برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال حیدر بهاروند عهده دار سرپرستی خواهد بود.

 

بازگشت مهدی تاج درست در روزهایی مطرح شد که علی کفاشیان هم اعلام کرده می خواهد در جلسات بعدی هیات رییسه شرکت نماید و با توجه به اینکه نایب رییس اول بشمار می رود سرپرستی فدراسیون فوتبال را برعهده بگیرد. هر چه این تصمیم هم با مخالفت های جدی از درون و بیرون فدراسیون فوتبال مواجه شده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.