دانلود سریال یاغی

” “، پاس تهران در ابتدای دهه هشتاد در اوج قرارداشت. یک قهرمانی در سومین دوره لیگ برتر، یک نایب قهرمانی در لیگ دوم و حضور در رتبه چهارم در اولین دوره رقابت های لیگ حرفه ای این تیم را تبدیل به یکی از مهمترین تیم های حاضر در مسابقات کرده بود بخصوص که از نظر مهره پاس یکی از پرستاره ترین ها بود، جواد نکونام، خداداد عزیزی، آرش برهانی، محسن بیاتی نیا و تعداد دیگر از بازیکنان مطرح زمان در این تیم بازی می کردند. بعد از قهرمانی در لیگ سوم ، مصطفی آجرلو که اهداف بلندپروازانه ای با پاس داشت مجیدجلالی که تیم را به قهرمانی رسانده بود کنار گذاشت و به جای او مصطفی دنیزلی مشهور را به ایران آورد تا تیم پرستاره و مدافع عنوان قهرمانی را به آرزوهای بزرگش برساند. هرچند که در نهایت مشکلاتی که پیش آمد مانع از قهرمانی پاس در لیگ برتر و آسیا شد اما تیم تا زمانی تا زمانی که مشکلات سربیرون نیاورده بودند نمایشی بسیار خوب داشت.

اما حالا بعد از چهارده سال اما مشخص می شود که حتی پاس  به عنوان تیم متعلق به نیروی انتظامی برای آوردن این مربی خارجی چه مشکلاتی را پیش رو داشته به طوری که آجرلو می گوید که بعد از عقدقراداد با دنیزلی ، محمدباقرقالیباف رئیس وقت نیروی انتظامی با او تماس می گیرد. آجرلو در گفت و گویی که در سایت “آنتن ” انجام داد در ارتباط با مشکلات پیرامون استخدام دنیزلی گفت:” وقتی دنیزلی به تهران آمد نمی خواست قرارداد ببندد. شب باهم رفتیم یک دوری زدیم و وقتی برگشت قرارداد را امضا کرد. ساعت 11:30 بود که آقای قالیباف به من زنگ زد  که قرارداد را امضا کردی؟ گفتم چطور؟ آقای قالیباف بیست، سی ثانیه ای سکوت کرد و انگار داشت تجزیه و تحلیل می کرد که چه اتفاقی می افتد. گفت اشکالی ندارد و من گفتم می خواهید قرارداد به هم بخورد که ایشان گفت نه به تعهدتان عمل  کنید.”

مدیرعامل سابق پاس همچنین گفت:” به برخی فشار آمده بود که چرا ما دنیزلی را آوردیم. کلی پرونده برای ما درست کردند که چرا در نیروی انتظامی رفته ایم این مربی را آورده ایم. ما دنیزلی را آوردیم که فوتبال رشد پیدا کند و خواستیم از مانع های کوچک بگذریم و فضای باز برای فوتبال ایران ایجاد کنیم.”

 

مصطفی دنیزلی یک فصل و نیم در تیم پاس تهران حضور داشت و با آنکه جامی همراه این تیم کسب نکرد اما به خاطر سبک بازی تهاجمی و بازی های خوبش در فوتبال ایران مطرح و حتی گزینه اصلی جانشینی برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی به حساب می آمد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.