مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

دومنک تورنت به مدت یک دهه دستیار پپ گواردیولا بود. او در بارسا بایرن و منچسترسیتی کمک گواردیولا بود ولی فصل 19-2018 هدایت نیویورک سیتی را برعهده گرفت که راه به جایی نبرد. دومنک سال 2007 حتی دستیاری پپ در تیم دوم بارسا را هم برعهده داشت و یکی از کسانی است که به خوبی می تواند لیونل مسی را توصیف کند.

 

 

 

 

او در مورد مسی گفت:« از 15 سالگی مسی را تحت نظر داشتم و باید بگویم که بی نظیر بود و هر کسی را تحت تاثیر قرار می داد. لئو ابتدا از توانایی های فردی اش بیشتر استفاده را می کرد ولی سپس تبدیل به یک بازیکنی در خدمت تیم شد و از این حیث او حالا هیچکس را رقیب خود نمی بیند. مسی می تواند 70 دقیقه در زمین قدم بزند ولی وقتی توپ به او برسد می توان انتظار یک موقعیت گل را داشت.»

 

دومنک تورنت ادامه داد:« درست است که مسی به سال های پایانی فوتبالش نزدیک می شود ولی او همچنان می تواند تعیین کننده باشد و بدرخشد. فکر می کنم چند سال بعد و با کاهش یافتن سرعتش او یک منطقه عقب تر بیابد و همان جایی بازی کند که زمانی ژاوی حضور داشت. اینگونه مسی همان تعیین کنندگی همیشگی را حفظ خواهد کرد.»

 

 

 

 

مقایسه مسی و مارادونا:« مسی تکرار نشدنی است و دیه گو هم نابغه دورانش بود. کسی را به یاد ندارم که توانسته باشد همچون مارادونا به تنهایی تیمش را قهرمان جام جهانی کند. مسی هم در جام جهانی برزیل چیزی تا قهرمانی فاصله نداشت و شاید اگر آرژانتین بر آلمان پیروز می شد اکنون از مسی در کشورش به گونه ای دیگر تمجید می کردند. انتقادات از او برای ناکامی در بازی های ملی منصفانه نیست و معتقدم او در بهترین شرایط به جام جهانی قطر خواهد رسید و امیدوارم با کشورش قهرمان شود.»

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.