دانلود سریال یاغی

ساموئل اتوئو اسطوره فوتبال کامرون و ستاره سابق بارسلونا با اظهارنظر جدید خود درباره همبازی‌های سابقش لیونل مسی و ژاوی خبرساز شده است. اتوئو می‌گوید به ژاوی توصیه کرده تا زمانی که خدای فوتبال لیونل مسی هنوز در بارسا توپ می‌زند به باشگاه خود برگردد.

 

 

ژاوی که از اسطوره‌های بزرگ باشگاه بارسلونا به حساب می‌آید این روزها هدایت تیم السد قطر را به عهده دارد. اما اخیرا شایعات زیادی درباره بازگشت او به کاتالونیا و پذیرفتن پست در کادر فنی بلوگرانا مطرح شده است.

 

درحالیکه ژاوی پیش از این اعلام کرده خود را هنوز آماده بدست گرفتن سکان هدایت بارسلونا نمی‌داند ولی اتوئو می‌گوید به همبازی سابقش توصیه کرده که بیشتر از این صبر نکند و تا زمانی که فرصت کار کردن با مسی یا به قول او خدای فوتبال وجود دارد از این فرصت استفاده کند.

 

 

اتوئو در مصاحبه با رادیو کاتالونیا گفت: به ژاوی گفتم هر اتفاقی بیفتد باید به بارسلونا برگردد. به او گفتم تا زمانی که خدای فوتبال هنوز در بارسا توپ می‌زند باید به تیمش برگردد.

 

اتوئو در بخش دیگری از صحبتهایش گفت: ژاوی با مسی همبازی بوده و در نتیجه کار کردن به عنوان مربی با مسی برایش از خیلی‌های دیگر راحت‌تر است.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.