به گزارش «مجله ایما»  بوژیدار رادوشوویچ که با وجود شیوع کرونا در ایران ماند و با پرسپولیسی ها تمریناتش را ادامه داد طی تماسی که  از طرف سفارت کرواسی در تهران با او گرفته شد باید بازگشت به سرزمین مادری را در اولویت قرار بدهد.

بنابر شنیده ها سفارت کرواسی از این دروازه بان خواسته که هرچه سریعتر به کشورش بازگردد چرا که احتمال قرنطینه کلی کرواسی در روزهای آینده وجود دارد و این باعث می شود او نتواند از مرزهای مختلف وارد کشورش شود.

با این وصف رادو که بطور ناگهانی برای  بازگشت به کشور احضار شده باید راه خروجی پیدا کند آن هم در حالی که پرواز از ایران به سختی انجام می شود و البته پیدا کردن  بلیت برای انجام سفر خارجی به دشواری و با مبلغی گزاف امکان پذیر است هرچند که فعلا بوژیدار موفق نشده بلیت پرواز دو مسیره پرواز به زاگرب را پیدا و خریداری کند.ظاهراً قرار بوده باشگاه پرسپولیس پیگیر کار خروجی این بازیکن باشد که اوضاع بهم ریخته مدیریتی تا این لحظه مانع از این اتفاق شده است.
امروز  رادوشوویچ و  مدیر برنامه اش به همراه کریستین اوساگوآنا دیگر بازیکن خارجی پرسپولیس  به باشگاه مراجعه کردند تا به هر نحو ممکن بلیت پرواز را از طریق باشگاه دریافت کنند. بازیکنان خارجی شاغل در ایران که رفته رفته به دلیل تعطیلی مسابقات و تمرینات  ایران را ترک می کنند مشکلاتی مشابه دارند که بخشی از آن به مسأله هزینه گزاف تهیه بلیت بر می گردد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.