دانلود سریال یاغی

مهدی بیات رئیس ایرانی فدراسیون فوتبال بلژیک بعد از تصمیم این کشور مبنی بر پایان یافته اعلام کردن فصل لیگ این کشور و معرفی کلوب بروژ به عنوان تیم قهرمان در یک پرسش و پاسخ مجازی با هواداران فوتبال این کشور شرکت کرد. مهدی بیات که علاوه بر سمتش به عنوان رئیس فدراسیون بلژیک رئیس باشگاه شارلوا هم هست در این گفتگو درباره این باشگاه و کاوه رضایی لژیونر این فصل شارلوا هم صحبت کرد.

 

 

تعطیلی لیگ و اعلام کلوب بروژ به عنوان قهرمان

مهدی بیات ابتدا درباره پایان یافته اعلام کردن لیگ فوتبال بلژیک و معرفی صدرنشین لیگ کلوب بروژ به عنوان قهرمان گفت: می‌خواهم به بروژ به خاطر قهرمانی‌اش تبریک بگویم. در این موقعیت استثنایی باید احتیاط حداکثری را سرلوحه قرار دهیم و به اخلاق ورزشی پایبند بمانیم. لیگ ما در هفته بیست و نهم متوقف شد و منطقی این بود که کلوب بروژ که استحقاق قهرمانی را داشت به عنوان قهرمان معرفی شود.

 

مهدی بیات درباره زمان شروع فصل آینده و شرایط آن گفت: اگر تجمع افراد توسط دولت تا اواخر مردادماه تمدید شود این احتمال وجود دارد که هفته‌های اول لیگ فصل آینده بدون تماشاچی برگزار شود. در این صورت برای کسانی که بلیط خریده‌اند و نمی‌توانند بازی‌ها را از نزدیک ببینند غرامت در نظر گرفته خواهد شد. سلامتی مردم اولویت اول است و ما در زمان مناسب با مشورت با دولت و متخصصین ویروس‌شناسی تصمیم نهایی را خواهیم گرفت.

 

وضعیت مالی شارلوا؛ نیازی به فروش بازیکن نیست

مهدی بیات به عنوان رئیس باشگاه شارلوا درباره تاثیر کرونا بر وضعیت مالی باشگاه گفت: با وضعیت پیچیده‌ای روبرو هستیم. ولی اینکه باشگاه ما چند سالی است وضعیت مالی مناسبی داشته کمک کرده تا این شوک را جذب کند و در نتیجه پروژه‌های ما با خطر تعطیلی مواجه نیست. برای مثال ما هیچ اجباری به فروش بازیکنان‌مان نداریم. اما اگر تا ماه مهر یا حتی بعد از آن امکان بازی در مقابل تماشاچی را نداشته باشیم در این صورت بدون شک از نظر اقتصادی ضربه جدی خواهیم خورد

 

وضعیت کاوه رضایی

مهدی بیات درباره آینده چند نفر از بازیکنان مهم شارلوا و به خصوص کاوه رضایی صحبت کرده و می‌گوید درباره رضایی با کلوب بروژ در حال مذاکره است و احتمال اینکه او با یک قرارداد قرضی جدید در شارلوا بماند وجود دارد. او البته گفت ممکن است دو باشگاه در مذاکره بر سر کاوه به راه‌حل دیگری دست پیدا کنند.

 

 

کاوه رضایی لژیونر کشورمان که بازیکن کلوب بروژ است این فصل را به صورت قرضی در شارلوا توپ می‌زد و حالا که فصل به پایان رسیده قاعدتا به تیم خود بروژ بر خواهد گشت. اما از صحبتهای مهدی بیات پیدا است که شارلوا علاقه زیادی به رضایی دارد و خواهان از دست دادن او نیست. باید دید آیا بیات موفق به حفظ رضایی در تیمش خواهد شد یا کاوه فصل آینده را در کلوب بروژ توپ خواهد زد؟

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.