دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، علیرضا بیرانوند بعد از سه فصل حضور در پرسپولیس اکنون به رویای بزرگ خود دست یافته و با عقد قرارداد با تیم انتورپ بلژیک در انتهای این فصل راهی فوتبال اروپا خواهد شد.

بیرانوند که در ابتدای فصل شانزدهم به جمع شاگردان برانکو اضافه شده بود و طی این مدت افتخارات فردی و تیمی بزرگی را به کارنامه خود اضافه کرده، اکنون به یک چالش بزرگ با پرسپولیس مواجه شده است؛ او 48 ساعت قبل اقدام به آنفالو و سپس بلاک صفحه رسمی باشگاه پرسپولیس کرده است.

اقدامی عجیب که البته در دل خود ماجرای بزرگی داراست. همه چیز از عقد قرارداد این بازیکن با انتورپ بلژیک و قول و قرارهای او و باشگاه پرسپولیس برای دریافت پیش پرداخت ابتدایی در خصوص مطالبات خود مربوط می‌شد. قرار بود باشگاه پرسپولیس با توجه به مطالبات این بازیکن، پیش پرداخت اولیه دریافتی از انتورپ را در اختیار او قرار دهد. با این حال اکنون کشف ماجرا از سوی او باعث شده تا او در اولین گام اقدام به آنفالو و بلاک کردن صفحه پرسپولیس کند.

گفته می‌شود بیرانوند که از طریق یکی از دوستانش مقدمات حضور در تیم انتورپ بلژیک را فراهم آورده، با توجه به اطلاعاتی که به شکل مستقیم کسب کرده متوجه پرداخت بخش اول پیش قرارداد خود شده است. او سپس از باشگاه درخواست کرد تا طبق وعده این مبلغ در اختیار او قرار گیرد اما متوجه شد که باشگاه در اقدامی جالب توجه این مبلغ را در اختیار آنتونی استوکس قرار داده است.

مهاجم ایرلندی که در نقل و انتقالات نیم فصل به پرسپولیس پیوسته و اکنون بعد از چهار بازی نصفه و نیمه در شرایطی که از تعهد خود برای بازگشت به پرسپولیس بعد از مرخصی 48 ساعته عبور کرده، بعد از تفریحات عجیب و غریب راهی انگلیس شد و در ادامه نیز دستگیر و اکنون نیز با قید وثیقه آزاد است. بیرانوند که به شدت از این موضوع ناراحت و عصبانی شده که بدون هماهنگی با او و علیرغم قول و قرارهای قبلی پول انتورپ بلژیک در اختیارش قرار نگرفته و صرف مسائل دیگر شده است.

بیرانوند بعد از گلایه و عصبانیت در این رابطه، بعد از آن اقدام به آنفالو و بلاک کردن صفحه باشگاه کرده است. محمدحسن انصاریفر، مدیرعامل پرسپولیس که در مقطع نقل و انتقالات نیم فصل به شدت تحت فشار قرار داشت و مذاکرات طولانی مدت طرفین منوط به دریافت پیش پرداخت شده بود، در نهایت از مبلغ انتورپ آن را پرداخت کرده و اکنون به دردسر بزرگ دیگری در این زمینه افتاده است.

از یک سو آنتونی استوکس علیرغم دریافت این مبلغ و با سر و صدای زیاد به ایران بازنگشته و به طور کلی همین موضوع فارغ از مسائل دیگر باعث هجمه زیادی علیه مدیرعامل باشگاه شده است و از سوی دیگر نیز باشگاه با پرداخت پول انتورپ بلژیک برای این مهاجم ایرلندی، موجب گلایه و عصبانیت علیرضا بیرانوند را نیز فراهم آورده است.

بیرانوند در حال حاضر با توجه به تعطیلی تمرینات این تیم به واسطه مشکلات شیوع کرونا، در انتظار تصمیم و انجام تعهد از سوی باشگاه است و در صورتی که پرسپولیسی‌ها نتوانند این موضوع را برطرف کنند، بیرانوند نشان داده که رفتارهای غیرقابل پیش بینی از سوی بروز خواهد داد و مستعد شکل گیری یک حاشیه بزرگ برای آنها خواهد بود. صفحه پرسپولیس بعد از مشکلات قضایی که داشت در نهایت بار دیگر در اختیار باشگاه قرار گرفت و در شرایطی که با برنامه‌ها و تبلیغات وسیع به دنبال دریافت 6 میلیون فالوور از هواداران این تیم بود، طی مدت اخیر نتوانسته به این اتفاق نزدیک شود و از سوی دیگر نیز بیرانوند به عنوان یکی از چهره‌های مطرح باشگاه و این تیم نیز صفحه را آنفالو – بلاک کرده که می‌تواند حاشیه بزرگی علیه آنها تلقی شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.