دانلود سریال یاغی

علیرضا بیرانوند امروز در فدراسیون فوتبال حضور یافت و تندیس نقره ای AFC بابت حضور در جمع بهترین های قاره را دریافت کرد. او که با چهره خندان در مقابل خبرنگاران حضور یافته بود با شیطنت و شوخ طبعی همیشگی اش در پاسخ به سوالی درباره موانع حضور بلژیک گفت: قرار است جت شخصی برایم به خرم آباد بفرستند! اگر قرار باشد من را به کشورشان راه ندهند مدیر باشگاه جت شخصی اش را می‌فرستد.

 

او که قرار است بامداد یکشنبه راهی بلژیک شود تا تست پزشکی را پشت سر بگذارد در پاسخ به این سوال که چه زمانی به ایران برمی‌گردد عنوان کرد: «احتمالا برای چهارشنبه بلیت برگشت دارم اما شاید هم برنگردم.» این در حالی است که یحیی گل محمدی پیش تر گفته بود که بیرانوند تا پایان فصل در پرسپولیس خواهد ماند.

 

دروازه بان بلند قامت سرخپوشان در مورد جذب یک دروازه بان فرانسوی توسط تیم آنتورپ عنوان کرد: خودم گفتم یک دروازه‌بان دیگر جذب کنند تا رقیب داشته باشم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.