مجتبی بیژن مدافع تیم فوتبال نساجی مازندران در گفتگو با خبرنگار “مجله ایما” در رابطه با شرایط بدنی این تیم گفت: خدا را شکر شرایط بدنی کل بچه های ما خوب است. شرایط خوبی داریم. در بازی ها مشخص است که با تمام وجود تمام بچه ها تلاش می کنند. یکی دو هفته نتایج غیرقابل قبولی کسب کردیم. هر چند معتقدم که در بازی با شاهین بوشهر داوری علیه ما بود. خدا را شکر حالا بازی با ماشین سازی را بردیم و شرایط روحی تیم هم بهتر شده است.

بیژن در رابطه با این سوال که چقدر حضور فکری در کسب  این نتیجه تاثیرگذار بوده است، بیان کرد: اول باید از آقای مهاجری تشکر کنیم که زحمات زیادی کشیدند. نتایج خوبی هم در ابتدا کسب کردیم و از ایشان تشکر می کنیم. خب به هر لحاظ فنی نمی توان گفت تاثیر صد در صدی داشتند ولی روی شرایط روحی خیلی تاثیر داشتند و بازی را هم بردیم.

او در مورد مصدومیت خود توضیح داد: مصدومیتی ندارم. یک درد کهنه است. زمین که سفت می شود، کمی درد دارم. مشکل خاصی نیست.

مدافع تیم نساجی در خصوص زوج سازی اش با حامد شیری عنوان کرد: ما قبل از این بازی هم 10 بازی کنار هم بازی کردیم. بهتر است که با یک دفاع وسط تخصصی بازی کنیم. البته حسین آقا ماهینی هم خوب بود ولی بازی در پست تخصصی راحت تر است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.