مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

تریپیه در آخرین فصل حضورش در تاتنهام به دلیل مصدومیت از فرم مطلوب دور بود و نتوانست بازی های خوبی ارائه بدهد. او در نهایت در تابستان 2019 با انتقالی 25 میلیون دلاری به اتلتیکو مادرید پیوست و در این فصل 26 گل در همه رقابت ها برای تیم مادریدی انجام داد.

او در این فصل هم به دلیل جراحی ای که روی ران پایش انجام داد تعدادی از بازی های اتلتیکو در ماه های ژانویه و فوریه را از دست داد. تریپیه اعلام کرد که این جراحی را باید فصل گذشته انجام می داد و از تاتنهام به دلیل اینکه او را مجبور کرد این کار را به تعویق بیندازد انتقاد کرد.

او به میرر گفت: مطمئنا احساس می کنم نسبت به فصل قبل در تاتنهام بازیکن بهتری هستم. فصل گذشته دوره دشواری بود زیرا با مصدومیت درگیر بودم.

 

 

این بهانه نیست زیرا این مسئله را پنهان نکردم. من ماه ها از ناحیه ران و لگن مشکل داشتم و سرانجام بعد از تعطیلات زمستانی در اسپانیا در ژانویه عمل کردم. به دلیل زمان تعطیلات تنها چند هفته به خاطر عمل جراحی دور از میادین بودم و حالا احساس خیلی بهتری دارم.

من باید این عمل را سال قبل در تاتنهام انجام می دادم اما آنها نمی خواستند که من آن زمان عمل کنم. من فصل قبل مشکلات زیادی داشتم؛ به خاطر بازی هایی که انجام دادم و مشکلاتی که با مصدومیت ها داشتم.

به نقطه ای رسیدم که این فصل باید جراحی می کردم و واقعا باید جراحی را فصل قبل انجام می دادم. اما بازی های مهم زیادی داشتیم…من واقعا نمی خواستم با آن شرایط بازی کنم.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.