دانلود سریال یاغی

ایوان راکیتیچ پس از شش سال حضور موفق در بارسا احتمالا از این باشگاه جدا خواهد شد.

طبق ادعای نشریه موندودپورتیوو که به نقل از یکی از مدیران بارسا مطرح شده راکیتیچ دوران حضورش در باشگاه کاتالان را تمام شده می داند و در حال بررسی گزینه های خود برای فصل آینده است.

 

 

 

 

طبق این گزارش یوونتوس از جذب راکیتیج منصرف شده است. اتلتیکو هم هنوز هیچ پیشنهادی به مدیر برنامه های راکیتیچ ارائه نداده و به نظر نمی رسد او جایی در ایده های دیه گو سیمئونه داشته باشد. همچنین سویا نیز به دلیل مشکلات مالی توان پرداخت مبلغ درخواستی بارسا را نخواهد داشت.

در این بین فقط تاتنهام مصرانه خواهان جذب راکیتیچ است و ژوزه مورینیو روی ستاره کروات حساب ویژه ای باز کرده است.

 

از سوی دیگر بارسلونا که خواهان جذب تانگوی اندومبله هافبک فرانسوی تاتنهام است از انتقال راکیتیچ به باشگاه لندنی استقبال خواهد کرد چرا که در این صورت اندومبله نیز با رقمی کمتر قابل جذب شدن خواهد بود.

 

 

 

 

اندومبله پس از فابیان روئیس و میرالم پیانیچ گزینه سوم بارسا برای تقویت خط میانی محسوب می شد اما با توجه به دشواری های انتقال آنها به نظر اندومبله حالا شانس بیشتری برای پیوستن به بارسا خواهد داشت.

 

قرارداد راکیتیچ تا 2021 اعتبار دارد و همچنان این احتمال که او در بارسا بماند نیز وجود دارد چرا که پس از شیوع کرونا و بحران اقتصادی در بارسا و دیگر تیم های اروپایی توان مالی برای خریدهای بزرگ کاهش پیدا کرده و شاید بارسا به حفظ راکیتیچ نیز متقاعد شود.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.