دانلود سریال یاغی

شیوع گسترده ویروس کرونا باعث شده که باشگاه‌ها با مشکلات اقتصادی زیادی دست و پنجه نرم کنند. تیم‌های اروپایی در این مدت هیچ درآمدی از روش های معمول مثل حق پخش تلویزیونی و بلیت فروشی نداشته اند و به نظر می رسد که مورد دوم یعنی عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه ها تا مدت زمان زیاد دیگری نیز ادامه خواهد داشت.

 

بر اساس ادعای اتلتیک باشگاه لندنی تاتنهام از تسهیلات مالی دولت بعد از شیوع ویروس کرونا استفاده کرده است و وام ۱۷۵ میلیون دلاری را دریافت خواهد کرد. این وام در ابتدا به طور کامل به آنها پرداخت می‌شود و با نرخ سود نیم درصدی بازگردانده خواهد شد.

 

 

 

 

گفته می شود که باشگاه تاتنهام تا پایان یافتن دوران محدودیت‌های مربوط به ویروس کرونا با حدود ۲۰۰ میلیون پوند ضرر مالی روبرو خواهد شد. لازم به ذکر است که این تسهیلات مالی در ماه مارس توسط دولت انگلیس مورد تصویب قرار گرفت و برخی از شرکت‌های هواپیمایی نیز از آن استفاده کرده اند.

 

همه مشکلات مالی برای تاتنهام در حالی اتفاق افتاد که آنها حتی از جمله باشگاه هایی بودند که تا ۲۰ درصد از حقوق بازیکنان و اعضای خود را کاهش دادند. این در حالی است که تاتنهام سال گذشته سود ۶۹ میلیون پوندی را به ثبت رساند تا درآمد آنها به بیش از ۴۶۰ میلیون پوند برسد و باشگاه لندنی از این لحاظ در جایگاه هشتم بین تمام تیم های دنیا قرار بگیرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.