مهدی تارتار در گفت و گو با خبرنگار “مجله ایما” درباره تعطیلی موقتی رقابت های لیگ برتر و اینکه معلوم نیست تا چه زمانی مسابقات به تعویق خواهد افتاد، بیان کرد: این شرایطی که سازمان لیگ برتر برای تعطیلی مسابقات در نظر گرفته، درست نیست. همه تیم ها از شهرهای مختلف ایران بازیکن دارند و الان که هفته به هفته قرار است نظر شان را درباره لغو یا برگزاری مسابقات بدهند، ما نمی دانیم بازیکنان را اجازه بدهیم به خانه بروند یا نگه داریم و برایشان تمرین بگذاریم. عملا هیچ تصمیمی نمی توانیم در این شرایط بگیریم.

وی ادامه داد: من با آقای سهیل مهدی صحبت کردم و ایشان اعلام کرد که فعلا هفته بیست و دوم لغو شده است. ما دوروز به بچه ها استراحت دادیم و بعد از آن نمی دانم چه باید بکنیم. عملا تیم ما چند تکه می شود و باید برخی در تهران و برخی در شهرهای خودشان با برنامه تمرینی کادرفنی کار کنند تا تکلیف روشن شود. 

سرمربی نفت مسجدسلیمان در بخش دیگری از صحبت هایش خاطرنشان کرد: این روندی که دوستان برای تعطیلی مسابقات در پیش گرفتند از برگزاری مسابقات بدتر است. اینکه تاریخ مشخص برگزاری بازی ها را اعلام نکردند و فکر می کنم اگر قرار است هر هفته بگویند هفته بعد تعطیل است یا نه، بهتر است مسابقات را برگزار کنند.

تارتار در پایان افزود: قطعا آمار کرونا روبه افزایش است و من نمی دانم مگر قرار است کرونا هفته آینده ریشه کن شود که دوستان می گویند برای بازی های بعد نمی توانند تصمیم بگیرند؟ این آمار مشخص و رو به افزایش است. پس باید تکلیف را یکسره کنند و تصمیمی بگیرند که به سود همه باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.