مهدی تارتار در گفت و گو با خبرنگار “” درباره وضعیت تیمش در تعطیلات لیگ برتر عنوان کرد: نزدیک به 20 روز است که بازیکنان ما به شهرستان های خود رفته اند. ما برنامه تمرینات را دسته بندی کرده ایم و برنامه تمرینی به آنها داده ایم. شب به شب اعضای کادرفنی نفرات را کنترل می کنند تا تمرینات به درستی و به موقع انجام شود.

 

وی درباره اینکه برخی تیم های لیگ برتری تعطیلات خود را آغاز کرده اند گفت: من در خبرها خواندم که رییس فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرده هر تیمی تمرین کند توبیخ می شود. از این رو می شنویم که برخی تیم های دیگر تمرینات خود را آغاز کردند. واقعا نمی دانیم تکلیف مان چیست.

 

سرمربی نفت مسجدسلیمان با اشاره به شیوع گسترده کرونا تاکید کرد: واقعیت این است که سلامتی همه انسان ها اهمیت دارد و برای ما نیز مهم است که انسان ها از این ویروس به سلامت عبور کنند. الان کل دنیا درگیر ویروس کشنده هستند. به همین خاطر باید مسائل را رعایت کنیم. به هر حال تیم های مدعی که دغدغه های آینده شان را دارند باید بیشتر موضوعات را رعایت کنند.
تارتار ادامه داد: وقتی پیام های دکترها و پرستارها را در فضای مجازی نگاه می کنیم تحت تاثیر قرار می گیریم. آنها که با وجود نگرانی برای خودشان و خانواده شان باید به بیماران رسیدگی کنند و ما هرگز دوست نداریم بیمار جدیدی را اضافه کنیم تا به وضعیت شان رسیدگی کنند. در این شرایط آیا ادامه دادن مسابقات فوتبال درست است؟

 

وی همچنین گفت: واقعا باید لیگ را تعطیل کنند. هر تیمی بر اساس لیاقتی که دارد و در جدول قرار گرفته تا همین هفته بیست و یکم شرایطش مشخص است. به نظرم روی همین موضوع می شود تیم ها را به کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حضور در لیگ قهرمانان معرفی کرد . از طرفی حق دو تیم بالایی جدول لیگ یک هم این است که به لیگ برتر صعود کنند و سال بعد لیگ 18 تیمی باشد.
تارتار در بخش دیگری از حرف هایش عنوان کرد: مشخص است که جان آدم ها بیشتر از هر چیزی ارزش دارد. اما الان بلاتکلیفی موجود بد است. ما نمی دانیم چه باید کنیم تمرین کنیم توبیخ می شویم. تمرین نکنیم اگر لیگ ادامه یابد شرایط مان بد می شود. شما می بینید که کل دنیا تحت تاثیر ویروس کرونا هستند و تعطیل شده اند اما درباره لیگ ایران تصمیمی نمی گیرند. این عجیب است.

 

سرمربی نفت مسجدسلیمان درخواستش از سازمان لیگ را اینگونه بیان کرد: به نظرم هرچه سریع تر باید تصمیم بگیرند. المپیک و جام ملت های اروپا هم لغو شده اند لیگ ما هنوز بلاتکلیف است. از خدا می خواهم این ویروس هرچه سریع تر از بین برود و دنیا به آرامش برسد. ما فوتبالی ها نیز باید کمک کنیم و تعطیلی مسابقات بهترین تصمیم ممکن است که سازمان لیگ باید هرچه زودتر اعلامش کند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.