دانلود سریال یاغی

“”، ویروس کرونا علاوه بر جان انسان های تمام دنیا، رقابت های ورزشی و به خصوص فوتبال را نیز هدف قرار گرفته است. در چند هفته گذشته همه مسابقات فوتبال در سرتاسر جهان به حالت تعلیق درآمد. همچنین مسابقات مهم یورو ۲۰۲۰ نیز حدود یک سال به تعویق افتاد.

 

یکی از کشورهایی که بیشترین درگیری را با ویروس کرونا داشته، ایتالیا بوده است. ایتالیا از حیث تعداد مبتلایان به ویروس کرونا بیشترین آمار را بعد از کشور چین به ثبت رسانده است؛ موضوعی که باعث شد رقابت های سری آ بعد از دیدار حساس بین دو تیم یوونتوس و اینتر به حالت تعلیق در بیاید.

 

 

 

 

در چند روز گذشته شایعات زیادی درباره تاریخ از سرگیری دوباره رقابت های سری آ به گوش رسید. حالا و در همین رابطه وینچنزو اسپادافورا، وزیر ورزش ایتالیا، از تاریخ احتمالی شروع مجدد این رقابت ها رونمایی کرده است. او در این باره گفت: ” رقابت های سری آ می تواند از تاریخ ۳ می(۱۴ اردیبهشت) از سر گرفته شود. این همان اتفاقی است که ما امیدوار به رخ دادن آن هستیم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.