دانلود سریال یاغی

پس از اتفاقات مختلفی که برای تیم سپیدرود رشت به مانند بسیاری از تیم‌های لیگ یکی افتاد امروز خبری به گوش رسید که امیدها را برای آغاز دوباره این تیم با شرایطی بهتر آنچه که تاکنون بوده زیاد کرد.

 

مسئولان تیم ریشه دار گیلانی امروز در راستای ایجاد درآمد پایدار جلسه اجرایی راه اندازی باشگاه هواداری سپیدرود را برگزار کردند. جلسه ای که می تواند برای این تیم حامل خبرهای خوبی در ادامه بازی‌های لیگ برتر و البته آینده باشد. در این جلسه اجرایی قرارداد همکاری ایجاد باشگاه هواداری سپیدرود با یک شرکت تجاری مورد بحث قرار گرفت و طرفین بر لزوم تزریق منابع مالی در کوتاه‌مدت به این باشگاه تاکید و توافق کردند.

 

به این ترتیب این جلسه را می‌توان یک اقدام مثبت و مفید برای بازگشت آرامش به هواداران کادرفنی و بازیکنان تیم سپیدرود دانست تا بدین ترتیب ادامه بازی های این تیم در لیگ دسته اول به سلامت سپری شود و در کنار آن شرایط برای ساختن تیمی قدرتمند و البته مدعی حضور دوباره در سطح اول فوتبال ایران آماده شود.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.