به گزارش “مجله ایما”، با نزدیک شدن به انتخابات فدراسیون فوتبال در روز 25 اسفند بحث های گوناگونی در این خصوص پیش می آید. یکی از مواردی که بارها مورد بحث قرار گرفته بحث حضور بازنشسته ها در انتخابات است. برخی از افراد بازنشسته ها مثل حیدر بهاروند برای احراز پست ریاست فدراسیون و یا حضور در هیات رییسه ثبت نام کرده اند و تایید صلاحیت آنها در هاله ای از ابهام قرار داشت.

حالا اما مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به طور قطع اعلام کرده مجوز حضور آنها در انتخابات صادر نخواهد شد. سلطانی فر در حاشیه بازدید از ورزشگاه 6 هزار نفری 22 گولان سنندج درباره ثبت نام بازنشسته ها برای حضور در پست های مدیریتی فدراسیون فوتبال عنوان کرد: «وزارت ورزش و جوانان به قانون منع به کار گیری بازنشسته ها در ورزش تاکید دارد و قطعا اجازه حضور بازنشسته ها در ورزش و بی قانونی را نخواهیم داد.»

با این شرایط احتمال اینکه حیدر بهاروند که برای پست ریاست فدراسیون ثبت نام کرده، رد صلاحیت شود، زیاد است. همچنین درباره برخی دیگر از کاندیداها نیز مواردی وجود دارد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.