دانلود سریال یاغی

  احمد سعادتمند که طبق معمول خوشبینانه و خونسرد صحبت می‌کند در این گزارش به نکاتی اشاره کرد که مهمترین آنها دراختیار گرفتن مجدد مجموعه مرغوبکار از سوی باشگاه استقلال است . وی همچنین قصد بزرگ کردن باشگاه استقلال از طریق تیمداری در سایر رشته‌ها را دارد که البته سازوکار آن را اعلام نکرده است.

 

 آنچه می خوانید خلاصه ای از گزارش عملکرد سعادتمند در ماه دوم کار در جمع آبی هاست:

 

 *رشته های دیگر را فعال می کنیم چون بزرگیم
ما یک باشگاه بزرگ هستیم و باشگاه بزرگ نمی‌تواند یک رشته ورزشی داشته باشد و به همین دلیل تلاش کرده‌ایم در دو بخش آقایان و بانوان فعالیت کنیم. نیمی از هواداران ما بانوان هستند و ما باید در فعالیت‌های ورزشی خود در این بخش هم فعالیت داشته باشیم. امیدوارم طی روزهای آینده اخبار خوبی را در این زمینه اعلام کنیم. بیش از هفتاد تا هشتاد درصد راه را رفته‌ایم و ان‌شاءالله به زودی اخبار خوشی در خصوص فعالیت در رشته‌های دیگر ورزشی را به هواداران اعلام می‌کنیم.

 

*تقدیر هفتگی از پیشکسوتان و هوادارن
موضوع دوم که باید به آن اشاره کنم طرح تکریم هواداران است. ما بنا داریم از طریق معاونت اقتصادی خود هر هفته در بخش آقایان و بانوان تعدادی از هواداران استقلال که در گرما و سرما کنار ما بودند و اتفاقاتی برایشان رخ داده که برخی از آن‌ها دلگیر و ناراحت کننده هم هست را دعوت کنیم در کنارشان باشیم و از آن‌ها تقدیر کنیم. این اتفاق از هفته قبل رخ داده و این هفته هم انجام داده می‌شود.
بحث دیگر تکریم از پیشکسوتان عزیز است که برخی از آن‌ها در خانه هستند و نیاز به تکریم احترام و عزت دارند. بنابراین از آغاز این هفته کار را شروع کرده‌ایم و ان‌شاءالله شنبه به خدمت یک عزیزی می‌رویم و در گزارش مربوطه خواهید دید که این عزیز چه زحماتی برای استقلال کشیده است ولی الان متاسفانه به تنهایی در منزل است. بر ما واجب است که به دیدار پیشکسوتان برویم. پیشکسوتان سرمایه اصلی استقلال هستند و احترامشان بر ما واجب است و تلاش می‌کنیم این اتفاق در سفرها و بازی‌های پیش روی ما هم تکرار شود و در خدمت این عزیزان باشیم.
 
 

سند مرغوبکار به نام استقلال می خورد
خبر خوب ما برای هواداران عزیز در خصوص استادیوم مرغوبکار است. با تلاشی که از سوی باشگاه انجام شده و با حمایتی که وزارت ورزش و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به خصوص آقای گل‌محمدی انجام شده کارهای ورزشگاه مرغوبکار به مراحل نهایی رسیده و آماده تنظیم صورت جلسه تغییر و تحول هستیم. این اتفاق را به هواداران تبریک می‌گویم که این استادیوم با ارزش ریالی قابل توجه به سرمایه‌های باشگاه اضافه می‌شود و این اتفاق خوبی برای استقلال است که دارایی مخصوص به خودش را نداشته است. ان‌شاءالله هفته‌های بعد خبرهای خوبی در خصوص کمپ مرحوم حجازی را هم به هواداران می‌دهیم.
 
 

 

 

*بازیکنان را حفظ می کنیم
بحث دیگر اینکه ما همه تلاش خود را می کنیم تا سرمایه‌های خود را حفظ کنیم. ما در سال‌های گذشته تعداد زیادی از بازیکنان خود را از دست دادیم ولی امسال چون دغدغه هواداران بوده در نظر داریم با نظر کادرفنی سرمایه‌های خود یعنی بازیکنان را حفظ کنیم و قصد فروش بازیکنان خود را هم نداریم و هواداران شک نکنند که ما به خاطر رفع و رجوع مشکلات مالی به هیچ وجه سرمایه‌های باشگاه را ارزان نخواهیم فروخت و از همه سرمایه‌های باشگاه حمایت می‌کنیم.
 
 
*تهیه زمین تمرین کار بزرگی نیست

ما خیلی از کارهایی که انجام می‌دهیم شرح وظایف ماست و نمی‌توانیم این موضوعات را به عنوان افتخار یا عملکرد بزرگ نمی‌توانیم اعلام کنیم. چون زمین چمن استخر و … که مرتبط با باشگاه حرفه‌ایست از وظایف ماست. اینکه ما به فرض دو زمین چمن و سالن بدنسازی  استانداردی را برای تیم تهیه کنیم کار بزرگی نیست اما به عنوان یک مکمل تا پایان فصل آتی‌ یعنی تا پایان تیر سال بعد مشکلی را به لحاظ زمین تمرین که در سنوات گذشته یکی از مشکلات و معضلات باشگاه بوده را نداریم. خوشبختانه دو زمین چمن استاندارد داریم که قابلیت تمرینات استاندارد روی آن‌ها داریم. با تلاشی که انجام شد یک سالن بدنسازی را به صورت رایگان در اختیار گرفته‌ایم. از مدیریت سالن بدنسازی سام فیت متشکرم که بازیکنان ما به صورت VIP در آن‌جا تمرین می‌کنند. این از اقداماتی بود که در یک ماه گذشته انجام شده و خوشبختانه دغدغه‌ای در خصوص پشتیبانی و زمین چمن و … نداریم و این موضوع تا آخر تیر سال آتی هم صادق است. ما می‌خواهیم همه تلاش خود را بکنیم تا امکانات زیر ساختی برای خود باشگاه در مرغوبکار و کمپ حجازی انجام دهیم تا از سال آینده زمین استخر و سالن اجاره‌ای نداشته باشیم و هرچه هست متعلق به باشگاه باشد و ان‌شاءالله با کمک شما هواداران این اتفاق رخ دهد.
 
 

*هیئت مدیره استقلال تکمیل می شود
این هفته قطعا در راستای تقویت و تکمیل هیات مدیره با رعایت تشریفات قانونی و از طریق مجمع محترم و رئیس محترمش اتفاقات خوبی صورت می‌گیرد و فکر می‌کنم هیات مدیره استقلال با حضور افراد اقتصادی که می‌توانند به این باشگاه کمک کنند ان‌شاءالله هیات مدیره استقلال تکمیل خواهد شد.
 
 

*به پادووانی صداقت نشان دادیم ولی…
موضوع بعدی که مدیر روابط بین‌الملل استقلال هم اعلام کرد ما از بدو حضور در باشگاه تمام تلاش خود را کردیم تا بدهی چندین ساله خود را به پادوانی پرداخت کنیم. بلافاصله با او صحبت کردیم و پیگیر شماره حساب او شدیم و بعد از یک مدتی این شماره حساب را از او و وکیلش گرفتیم و بلافاصله از طریق بین‌الملل فدراسیون کار را پیش بردیم و مکاتبات انجام شد و موافقت فیفا مبنی بر پرداخت یک صد هزار دلار از محل درآمدهای خود در آنجا را گرفتیم. برای پرداخت سه تاییدیه لازم است. یک فدراسیون دو باشگاه و سه فرد مورد نظر. از طرف دو مورد اول تاییدیه مربوطه انجام شده ولی هنوز که هنوز است پادوانی این تاییدیه را انجام نداده است. ما صداقت خود را نشان دادیم و آماده پرداخت مطالبات او هستیم. امیدوارم ایشان هم این تاییدیه را انجام دهند تا از دِین ایشان خارج شویم. لازم دیدم که توضیحاتی در این زمینه بدهم.
 
 

 

*دیاباته استراماچونی نشد
یکی از مسائلی که هواداران عزیز پیگیر آن بودند مطالبات دیاباته بود که ما در یک مرحله‌ای توسط کارگزار جدیدمان براحتی در حال پرداخت این پول بودیم که به دلایلی مشکلاتی پیش آمد ولی توانستیم از طریق دوستان خوبمان در استقلال این مطالبات را تهیه کردیم و به صورت حرفه‌ای موفق شدیم این پرداخت را انجام دهیم. ما به خاطر پرداخت صد و شصت هزار دلار مطالبات استراماچونی دچار مشکلات زیادی شدیم و خود وزارت ورزش بانک مرکزی و دیگر عزیزان ورود کردند تا حل شد ولی ما توانستیم ظرف سه چهار روز پول دیاباته را واریز کنیم تا شیخ هم به تیم برگردد و الان هم ایشان در حال تمرین با تیم است.

 

*باید در سراسر کشور مدرسه فوتبال دایر کنیم
موضوعی که برای من و هواداران بسیار حائز اهمیت است بحث آکادمی و مدارس فوتبال در سراسر کشور است. من معتقدم ما در جای جای مملکت عزیزمان نوجوانان ناشناخته‌ای داریم که با کمی توجه به این عزیزان می‌توانیم در آینده‌ای بسیار نزدیک باشگاه را در قالب تیم‌های مختلف پایه و بزرگسالان تقویت کنیم و هم می‌توانیم بازیکنان را به خارج از ایران ترانسفر کنیم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم هیات امنایی را برای آکادمی خود تشکیل دهیم. این هیات امنا شامل هفت نفر از عزیزان ما در استقلال خواهد بود که در این باشگاه زحمت کشیده‌اند. در جلسه شرح وظایف شیوه‌نامه‌ها و ترم‌های مربوط به هر فصل در آن پیش بینی می شود و گواهینامه و دیپلم‌های مربوطه که به بچه‌های شرکت کننده داده خواهد شد را به صورت یک شکل در تمام کشور ایجاد می‌کنیم. از مربیان استقلالی که در تمامی کشور مثل آقای سرخاب که مثلا در جنوب کشور هستند دعوت خواهیم کرد که به ما در سراسر کشور کمک کنند. من آینده بسیار خوبی را برای استقلال در خصوص آکادمی و مدارس فوتبال ترسیم کرده و به آن امیدوارم. امیدوارم فضای امنی را ایجاد کنیم تا خانواده‌ها با آرامش و اطمینان فرزندان خود را به مدارس استقلال بسپارند و خیالشان راحت باشد که با بهترین آموزش تئوری و عملی بچه‌هایشان آموزش می‌بینند و بهترین‌هایشان برای تیم بزرگسال و حتی ترانسفر به خارج از ایران انتخاب خواهند شد.
 
 

*استقلال کافی شاپ و رستوران تاسیس می کند
با دو برند معروف و شناخته شده در سراسر کشور در بخش فست فود و کافی‌شاپ وارد مذاکره شده‌ایم و در مرحله قرارداد نهایی هستیم و امیدوارم به جایی برسیم که این شبکه‌های زنجیره‌ای ما در این دو بخش به حدی در سراسر افتتاح شوند که استقلالی‌های عزیز یک پاتوق برای خودشان داشته باشند.
 
 

*ماجرای دریافت تیک آبی برای اینستاگرام استقلال
در سال 2017 ما پیج رسمی خود را به هر دلیلی و به صورت غیر قانونی از دست داده‌ایم و در حال حاضر ما یک پیج دیگر داریم و شاید این موضوع یک شبهه برای اینستاگرام ایجاد کرده که استقلال واقعی کدام است؟ ما از طریق امور بین الملل و خود باشگاه به شدت پیگیر این موضوع هستیم و اگر وقفه‌ای افتاده شاید در گذشته زیاد این موضوع پیگیری نشده است. با این‌حال در یکی دو ماه گذشته به صورت تخصصی پیگیر موضوع هستیم و امیدوارم بتوانیم کار را به نحو احسن انجام دهیم تا خیال هواداران در این بخش هم راحت شود.

 
*افراد جدید در باشگاه امتحانی  کار می کنند
در خصوص انتصابات در باشگاه استقلال باید بگویم که ما با هیچکس از قبل تعیین نکرده بودیم که چه کسی در کجا قرار می‌گیرد. ما هر عزیزی هم که دعوت به کار کردیم حداقل دو تا سه ماه فعالیتش را خواهیم دید و اگر در آن بخش اثرگذار باشد آن وقت ابلاغش را تقدیم می‌کنیم و در این بخش با عزیزی هم تعارف نداریم. حتی این موضوع را در تعیین کارگزار هم رعایت کردیم. ما شاید با پنج شش شرکت معتبر نشستیم و در میان آن‌ها آن شرکتی که ارجح‌تر بود با آن به توافق رسیدیم. برای انتصابات هم با آن‌هایی که به باشگاه خدمت می‌کنند و اثر گذار هستند در خدمتشان خواهیم بود.
 
 

*مذاکرات خوبی با آریا برتر خواهیم داشت
در خصوص وضعیت کارگزار قبلی مباحث و مذاکرات خوبی صورت گرفته و قرار است در سه چهار روز آینده مشکل ما با کارگزار قبلی حل و فصل شود و امیدوارم این اتفاق رخ دهد و مشکلات رفع شود. در غیر این صورت یک سری شفاف‌سازی‌ها را انجام خواهیم داد.

 

 

 

 *تمبر یادگاری اسطوره های استقلال
جا دارد از همکاران خوبم در معاونت اقتصادی تشکر کنم. ما نشستی با معاونین محترم وزیر ارتباطات داشتیم و توانستیم تمبر یادگاری برای اسطوره‌های خود بزنیم. یک بخشی هم به عنوان تمبر این است که پکیج زیبایی است به هواداران با تخفیف بسیار خوب عرضه خواهیم کرد. یک بخش هم تمبر اختصاصی باشگاه است که برای تمامی پیشکسوتان عزیز تمبرهای اختصاصی خواهیم زد. مصوبات خوبی داشتیم. بحث تلویزیون اینترنتی هم داشتیم که در دستور کار قرار گرفت. تمبر می‌تواند ماحصل یک مجموعه یادگاری بسیار ارزشمند برای هواداران عزیز در سراسر کشور باشد. من از همه عزیزان دعوت می‌کنم که این محصول را تهیه کنند.
 

*مدعی قهرمانی هستیم
در بخش فنی هم ما مدعی قهرمانی هستیم و کمتر از این را هم من در بچه‌های تیم و کادرفنی نمی‌بینم چون دیده‌ام بازیکنان در تمرین چقدر انگیزه دارند و تلاش می‌کنند. امیدوارم اتفاقات خوبی برای باشگاه بزرگ استقلال رقم بخورد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.