“” حدود دو هفته پیش بود که باشگاه چلسی در خبری شوکه کننده اعلام کرد که ستاره جوان و انگلیسی این تیم یعنی کالوم هادسون اودوی به ویروس کرونا مبتلا شده است؛ موضوعی که موجی از نگرانی را در سایر بازیکنان چلسی و البته دیگر تیم‌های حاضر در لیگ برتر به وجود آورد.

 

حالا به نظر می‌رسد کالوم هادسون اودوی که در چند روز گذشته ریکاوری خود را پشت سر گذاشته روند رو به بهبودی خود را طی کرده است. در همین رابطه باشگاه چلسی اعلام کرد که این ستاره جوان بعد از ابتلا به ویروس کرونا روند درمانی خود را انجام داده و حالا دیگر علائمی از ویروس کرونا در او مشاهده نمی شود. از طرف دیگر باشگاه لندنی تایید کرد که اودوی تمرینات انفرادی خود را برای رسیدن به مرز آمادگی در خانه پیگیری می کند.

 

 

 

 

به جز هادسون اودوی سرمربی آرسنال نیز یکی دیگر از افراد مهمی بود که تست کرونایش مثبت شد. با این وجود میکل آرتتا نیز روز گذشته در مصاحبه با تلویزیون اسپانیا اعلام کرد که روند بهبودی خود را به طور کامل پشت سر گذاشته و دیگر هیچ مشکلی ندارد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.