به گزارش “مجله ایما”، شعبه تحقیقات حوادث هوایی (AAIB) دریافت که دیوید ایبوتسون، خلبان این پرواز دوره آموزش پرواز در شب را به اتمام نرسانده بوده و به او مجوز برای حمل مسافر داده نشده بوده است. مقرراتی که تحت آن، هواپیمای کوچک حامل سالا کار می کرد نیز بدان معنا بود که این وسیه جا جا به جایی مسافر نداشته است. محققان دریافتند چنین پروازهایی بدون مجوز اغلب در دنیای ورزش، تجارت و به صورت تفریحی صورت می گیرد.

 

 

امیلیانو سالا مهاجم آرژانتینی 28 ساله، در هواپیما در تاریخ 21 ژانویه 2019 از نانت فرانسه به سمت باشگاه جدیدش کاردیف سیتی در حال پرواز بود که این هواپیما سقوط کرد. جسد او پیدا شد اما جسد دیوید ایبوتسون 59 ساله هنوز پیدا نشده است.

 

محققان معتقدند که در هنگام وقوع این سانحه، خلبان احتمالا دچار مسمومیت با مونوکسید کربن شده و این گاز به خطر خرابی ناشی از عیب در سیستم تهویه بوده که اجازه ورود گاز از طریق سیستم گرمایش را به داخل کابین داده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.