“” نشریه های لارپابلیکا و توتو اسپورت مدعی شدند گونسالو ایگواین و رودریگو بنتانکور علیرغم الزام به قرنطینه بودن به دلیل مثبت بودن تست دو بازیکن یوونتوس تخلف کرده و راهی آرژانتین شده اند.

 

پلیس تورین قصد متوقف کردن گونسالو ایگواین را در فرودگاه تورین و هنگام سوار شدن به جت شخصی اش را داشته که این بازیکن آزمایشی مبنی بر منفی بودن تست کرونا نشان داده و در نهایت موفق به خروج از ایتالیا شده است.

 

 

در روزهای اخیر اعلام شده دنیله روگانی و بلیز ماتوئیدی دو ستاره یوونتوس به ویروس کرونا مبتلا شده اند و به همین دلیل کل اعضای باشگاه یوونتوس در حالت قرنطیته به سر می برند. این در حالیست که به این دو بازیکن دستور داده شده بوده حداقل یک هفته دیگر در حالت قرنطینه بمانند اما گونسالو ایگواین به باشگاه یوونتوس اعلام کرده مادرش در آرژانتین بیمار بوده و او باید حتما به زادگاهش بازگردد.

 

همچنین نشریه توتو اپورت نیز اعلام کرد باشگاه یوونتوس نه تنها از تصمیم بازیکنانس آگاه بوده بلکه جت شخصی نیز برای آنها فراهم کرده تا به راحتی بتوانند به سرزمین مادری شان سفر کنند. این در حالیست که کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس نیز چند روز قبل راهی مادرید در پرتغال شد و نیمار نیز با جت شخصی اش به برزیل سفر کرد.

 

در روزهای اخیر بسیاری از بازیکنان با ضبط کردن ویدئویی هایی از مردم خواسته اند برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در خانه بمانند اما برخی بازیکنان نیز از قوانین تخظی کرده و راهی سفر شده اند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.