دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، پرسپولیس طی هفته‌های اخیر نتوانسته به پیروزی دست یابد و تساوی مقابل استقلال در لیگ و دو نتیجه نامطلوب در آسیا، آنها را از روند امتیازگیری مناسب دور کرده است. مهدی ترابی، ستاره این فصل پرسپولیس درباره حواشی اخیر حول این باشگاه و همچنین اتفاقات دیدار با سپاهان با مجله ایما به صحبت پرداخت.

ترابی درباره دیدار با الشارجه که دو پاس گل به نام خود کرد ولی در نهایت سرخپوشان با تساوی شارجه را ترک کردند گفت: بازی با الشارجه بازی خوبی بود و خیلی خوب بازی را شروع کردیم و همان دقایق اولیه هم به گل رسیدیم ولی در ادامه بازی تمرکزمان را برای دقایقی از دست دادیم و در رقابتی در سطح لیگ قهرمانان آسیا اگر تمرکزت را از دست بدهی تنبیه می‌شوی و ما هم تنبیه شدیم. در کل فکر می‌کنم کسب یک امتیاز در خانه حریف هم نتیجه خیلی بدی نباشد. درست است می‌توانستیم بازی را ببریم ولی همین یک امتیاز هم خوب است و امیدوارم در بازی با التعاون 3 امتیاز را بگیریم و جبران مافات کنیم تا شرایطمان برای صعود از این گروه در دور برگشت راحت‌تر شود.

 

وی در مورد شرایط لیگ و اینکه خیلی‌ها از الان پرسپولیس را قهرمان رقابت‌ها می‌دانند گفت: در لیگ هم ما به هر حال بازی به بازی جلو می‌رویم و در این هفته از رقابت‌ها هم با شهر خودرو بازی داریم تمرکزمان روی این بازی است. همه تلاشمان را می‌کنیم در این بازی هم مثل بازی‌های قبل 3 امتیاز را گرفته و یک قدم دیگر به هدفمان نزدیک شویم.

 

هافبک پرسپولیس در مورد تغییر پستش از زمان آمدن گل‌محمدی و اینکه شانس آقای گلی او با دور شدن از دروازه کم شد توضیح داد: من بازیکن پرسپولیس هستم و در هر پستی سرمربی از من بخواهد به میدان می‌روم و در خدمت تیم خواهم بود و سعی می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم. در نیم فصل اول هم گفته بودم به آقای گلی فکر نمی‌کنم و نتیجه‌گرفتن تیم برایم مهم است و تمرکزم روی این موضوع است و امیدوارم بتوانیم با نتایج خوب در دیدارهای باقی مانده هواداران را خوشحال کنیم و یک جام دیگر به آنها هدیه دهیم.

 

ترابی در مورد اتفاقات بازی با سپاهان و لغو عجیب این دیدار که با حواشی زیادی هم همراه بود گفت: بازی با سپاهان خیلی عجیب بود. ما سر ساعت در ورزشگاه حاضر شدیم و به موقع گرم کردیم و با گروه داوری وارد زمین شدیم تا به موقع بازی برگزار شود. امیدوارم تصمیم درستی در این خصوص گرفته شود چرا که همه شواهد نشان می‌دهد چه اتفاقی افتاده است و امیدوارم دیگر شاهد اتفاقات این چنینی هم در فوتبال‌مان نباشیم.

 

وی در رابطه با انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی گفت: به نظرم اسکوچیچ مربی خوب و کاربلدی است و چند سال در ایران فعالیت کرده و با شرایط تیم ملی و بازیکنان آشنایی دارد. امیدوارم زیر نظر ایشان بتوانیم بازی‌های خوبی به نمایش بگذاریم و نتایج لازم را کسب کرده تا با عبور از این مرحله و مرحله بعدی به جام جهانی صعود کنیم. به هر حال الان در مقطعی هستیم که همه باید به تیم ملی کمک کنند و دست به دست هم بدهیم تا تیم ایران موفق شود.

 

هافبک پرسپولیس در پایان در مورد شیوع ویروس کرونا در ایران و اینکه آیا تاثیری روی پرسپولیسی‌ها در عملکرد و انگیزه‌شان در ادامه رقابت‌ها دارد یا نه هم گفت: ویروسی که وارد کشور شده اتفاق بدی است که کل کشور را درگیر کرده و همه را نگران کرده است و امیدوارم به زودی این از این موضوع عبور کنیم و دیگر شاهد اتفاقات بد در کشورمان نباشیم. ما به این مسائل فکر نمی‌کنیم و فکر و ذکرمان روی بازی با شهرخودرو و کسب 3 امتیاز آن است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.