دانلود سریال یاغی

“” یکی از دو آقای گل مشترک لیگ نوزدهم امروز در یک برنامه تلویزیونی حضور یافت و درباره مسائل مختلفی از جمله بهترین فوتبالیست های لیگ برتری سخن گفت. 

 

نکته جالب در مصاحبه شهریار مغانلو علاقه زیاد او به نوع بازی مهدی ترابی بود. آقای گل لیگ معتقد است که ترابی بهترین بازیکن لیگ فعلی بوده و طبیعی بود که در پاسخ به سوال مجری برنامه درباره بهترین بازیکن پرسپولیسی ها در لیگ نوزدهم از ستاره این تیم یعنی مهدی ترابی نام ببرد. 

 

شهریار مغانلو در انتخاب همتای ترابی در جمع آبی ها هم معتقد بود مهدی قائدی بهترین بازیکن استقلالی ها تا پایان هفته بیست و یکم لیگ نوزدهم محسوب می‌شود. 

 

آقای گل لیگ برتر درباره بهترین گل های این دو تیم نیز صحبت کرد و معتقد بود بهترین گل پرسپولیسی ها در لیگ نوزدهم را گل مهدی ترابی به تیم گل گهر سیرجان زده است و از سوی دیگر بهترین گل استقلالی ها در لیگ اخیر را نیز شوت سنگین و دیدنی علی کریمی به دروازه تراکتوری ها معرفی کرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.