دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در هفته های اخیر اخباری در مورد نارضایتی مارک آندره تراشتگن، سنگربان آلمانی از حضور در بارسلونا و احتمال جدایی این بازیکن در پایان فصل شنیده شده بود، اما نشریه اسپورت مدعی شد تمدید قرارداد با او در اولویت برنامه کاری مدیران بارسلونا قرار گرفته است.

 

 

مارک آندره تراشتگن معتقد است با توجه به اهمیتی که در موفقیت های بارسلونا دارد، باید قرارداد بهتری با بارسلونا منعقد کند و مدیریت باشگاه نیز موافق ماندن او و تمدید قرارداد تراشتگن تا تابستان سال 2024 است. ماه آوریل نقشی اساسی در آینده تراشتگن ایفا می کند و احتمال دارد طرفین برای تمدید قرارداد به توافق دست یابند.

 

اخباری در مورد تمایل یوونتوس به مذاکره و عقد قرارداد با مارک آندره تراشتگن در پایان فصل و انتقال این دروازه بان آلمانی به تورین شنیده شده بود، اما بارسلونا نمی خواهد یکی از موثرترین مهره های خود را از دست بدهد و به هر ترتیب خواهان حفظ تراشتگن است. همچنین دیگر برنامه مدیران بارسا تمدید قرارداد با لیونل مسی است. جوزپ بارتومئو با کاپیتان باسا در ارتباط بوده و به دنبال توافق با او برای تمدید قرارداد است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.