دانلود سریال یاغی

“” شیوع ویروس کرونا باعث شد که تمام مسابقات فوتبال در سطح اروپا به حالت تعلیق در بیاید و رقابت‌های لالیگا نیز یکی از مهم ترین آنهاست؛ موضوعی که باعث شده ستاره های حاضر در این لیگ مجبور به خانه نشینی شوند. با این وجود به نظر می‌رسد که آنها با وجود در خانه ماندن تمرینات خود را برای حفظ آمادگی دنبال می کنند.

 

یکی از بازیکنانی که به نظر می رسد تمرینات ویژه ای را در دوران قرنطینه برای حفظ آمادگی خود انجام می‌دهد دروازه‌بان آلمانی بارسا است. مارک آندره تراشتگن در این باره می‌گوید: ” من در تمام طول روز مشغول تمرین کردن هستم. ما ورزشکار هستیم و به همین خاطر باید برای حفظ آمادگی بدنی خود تلاش زیادی انجام دهیم. من نیز این کار را انجام می‌دهم تا بتوانم آمادگی ام را حفظ کنم.

 

همه بازیکنان برنامه های ویژه ای از باشگاه برای تمرین کردن دریافت کرده‌اند.”

 

 

 

 

تراشتگن در ادامه گفت: ” ما یعنی من همسر و فرزندانم در خانه مانده ایم و برای بهتر شدن اوضاع به یکدیگر روحیه می دهیم. ما قصد داریم که بهترین استفاده را از این روزهای قرنطینه و در خانه ماندن داشته باشیم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.