دانلود سریال یاغی

به گزارش “ورززش سه”، در هزاره جدید بارسلونا خاطرات چندان خوبی از تقابل با نمایندگان ایتالیایی در لیگ قهرمانان نداشته و طعم تلخ حذف برابر تیم هایی چون یوونتوس، اینتر و رم را چشیده است. فردا شب بلوگرانا باید در دیدار رفت در ناپل به مصاف ناپولی برود و مارک آندره تراشتگن ابراز امیدواری کرد آنها با کسب نتیجه ای درخشان در بازی رفت راهی دیدار برگشت شوند.

 

 

مارک آندره تراشتگن گفت: “از نظر من عملکرد بارسلونا قانع کننده بوده است. ما بازیکنان خوب زیادی در اختیار داریم. ما می خواهیم سرگرم کننده ترین شکل ممکن بازی کنیم و همیشه به طور کامل برای مواجهه با چنین چالش هایی آماده هستیم.

 

در چند هفته گذشته ما باید خودمان را با سبک سرمربی جدید تطبیق می دادیم و می دانیم که این شرایط چقدر دشوار است، اما ما قصد داریم بهترین شکل ممکن بازی مان را ارائه داده تا در چنین بازی هایی موفق به کسب پیروزی شویم.

 

لیگ قهرمانان اروپا هر سال هدف اصلی برای ما است، ما قصد داریم تا حد امکان در این رقابت ها به مراحل پایانی برسیم، حتی اگر همیشه رسیدن به این هدف دشوار باشد. می دانیم مقابل ناپولی کار دشواری خواهیم داشت، اما قصد دارم با تمام توان در زمین حاضر شویم تا نتیجه خوبی کسب کرده و سپس کار را در نیوکمپ در بازی برگشت یکسره کنیم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.