به گزارش “مجله ایما”، قرار بود دیدار پرسپولیس و سپاهان از ساعت 16:15 دقیقه آغاز شود ولی تجمع هواداران سپاهان مقابل هتل کوثر و درخواستی که آنها برای تعویق بازی داشتند، سبب شد تا این مسابقه با تاخیر برگزار شود. البته که هنوز و اکنون که این مطلب را در ساعت 16:20 دقیقه می نویسیم، اتوبوس سپاهان به نقش جهان نرسیده است ولی انتظار می رود که آنها تا 15 دقیقه دیگر به نقش جهان برسند.

 

امیرقلعه نویی برای این مسابقه سه تغییر اصلی در ترکیب تیمش ایجاد کرده است. در قلب خط دفاعی سرمربی سپاهان ترجیح داده تا از مهدی زاده در قلب خط دفاعی استفاده کند و شایان مصلح را جایگزین سعید آقایی در پست دفاع چپ کند. دیگر تغییر قلعه نویی در سمت نوک خط هجومی تیم است که سجاد شهباززاده در روز مصدومیت کی روش، جایگزین علی قربانی شده است که نمایش ضعیفی در دیدار برابر السد داشت.

 

نکته دیگر ترکیب سپاهان حضور سروش رفیعی در ترکیب اصلی است که با بهبود آسیب دیدگی به شرایط بازی رسیده است.

 

سایر بازیکنان سپاهان به همان ترتیبی که در دیدار برابر السد آرایش داده شده بودند، در ترکیب قرار دارند.

ترکیب سپاهان برابر پرسپولیس:

پیام نیازمند- شایان مصلح، محمد طیبی، محمدرضا مهدی زاده، مرتضی منصوری، مهدی کیانی، امید نورافکن، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی، محمد محبی و سجاد شهباززاده.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.