دانلود سریال یاغی

تیم  فوتبال استقلال در اولین بازی خود در تعطیلی لیگ از ساعت ١٧:٣٠ به مصاف خوشه طلایی ساوه رفت که توانست این بازی با تساوی ٢ بر ٢ به پایان رسید.

 

در این بازی استقلال با ترکیب سید حسین حسینی وریا غفوری مرتضی تبزیزی میلاد زکی‌پور مسعود ریگی مهدی قایدی روزبه چشمی سینا خادم‌پور عارف غلامی علی کریمی و آرش رضاوند به میدان رفت.

 

آبی ها بازی را بهتر از حریف خود آغاز کردند و در دقیقه ١١ کار ترکیبی عالی آبی‌ها در نهایت با ارسال خوب زکی‌پور همراه شد تا آرش رضاوند در مقابل دروازه خوشه طلایی گل اول را برای استقلال به ثمر برساند.

 

بازی در نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید اما در نیمه دوم بازهم این استقلال بود که بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه ۵١ پاسکاری خوب آبی‌ها به وریا غفوری رسید تا او با یک شوت عالی از کنار محوطه جریمه خوشه طلایی اقدام به شوت زنی کند و این توپ به گل دوم تیم استقلال تبدیل شد.

 

اما از دقیقه ۶۰ حسین پورحمیدی امیرحسین کارگر شاهین طاهرخانی سیاوش یزدانی عظیم گوگ میلیچ رضا آذری محمد بلبلی فرشید باقری علی دشتی و ارسلان مطهری وارد زمین شدند.

 

اما در دقیقه ٨٧ غافلگیری آبی ها آغاز شد در این دقیقه این خلیلی بود که توانست با گلزنی اختلاف را به حداقل برساند. اما در دقیقه ٩٠ خیلی خودش گل دوم را زد تا این بازی با نتیجه تساوی به پایان برسد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.